reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pyszności........-czyli przepisy na żarełko

reklama
Aniu do kasztanow zeby byly brazowe dalam kakao takie ciemne gorzkie zeby wyszly skorupki dalam mniej kakao ale zeby byly zielone to dalam barwnik
kupowalam sobie barwniki w zeszlym roku na allegro
 
pewnie moza dac jakis sok z burakow ale nie zaduzo bo zrobi sie plynne mozesz pokombinowac z tymi sokami
a barwniki to chyba sie w gorzowe nie dostanie przynajmniej ja nic nie wiem:-(
 
do grudnia masz jeszcze troche czasu to kombinuj lep kochana,
a ten przepis na ten szuczny marcepan jak nie dodasz olejku migdalowego to tez spokojnie mozna z nieg cudenka lepic i powiem ci ze to w konsystencji jak ciastolina jest o moje dzieciaki resztkami sie bawily:-D
 
Dziś na obiad zrobiłam to;) bardzo dobre, ale od siebie dodalabym jeszcze oregano do posypania;)
Składniki:
1 podwójna pierś z kurczaka
5-6 pieczarek
1 cebulka
majonez
ok. 15-20 dag sera żółtego
sól
pieprz

Jak przyrządzić?
Piersi doprawić do smaku jak kto lubi. Rozbć je na kotlety. Na blaszce do pieczenia rozłożyć folię aluminiową i ułożyć na niej kotlety (surowe!). Na patelni podsmażyć pokrojone w kostkę pieczarki i cebulkę, doprawić do smaku solą i pieprzem; tak przygotowane wyłożyć na kotlety. Teraz na każdy kotlet wykładamy majonez (ok. 1 łyżka na kotlet, zależy od wielkości piersi)i posypujemy grubą warstwą serka żółtego. Wstawić do nagrzanego piekarnika i piec ok. 20 min. w temp. 180-190 stopni. Smacznego!
 
reklama
Do góry