reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytania i obway świeżoupieczonych mamuś

my tez juz nie smarujemy oliwką
pani dr przepisala nam taką białą maść robioną w aptece po tym jak szorstkości sie pojawiły i od tamtej pory oliwka jest tylko do smarowania główki po kąpieli
 
reklama
My nie stosujemy żadnych kosmetyków oprócz szamponu i płynu do kąpieli, bo nasz pan doktor też uważa, że jak skóra zdrowa to nie ma po co:tak:
 
dzisiaj kupilam proszek Dzidzius ma atest Instytutu Matki i dziecka a zaplacilam 10 zl a Jelp i inne ponad 30 kosztuja; sprawdze i zobacze co dalej...
 
Moja siostra od roku stosuje chusteczki dzidziusia a ja nie moge jak czuje ich zapach to normalnie musze z pokoju wyjsc nie wiem czemu tak na mnie dzialaja:baffled:
 
U nas z chusteczkami Dzidziuś dokładnie tak samo - jak tylko je wącham, to mnie odrzuca. Nie wiem, o co chodzi:baffled:

My używamy od samego początku Nivea soft - Jula nie ma na nie uczulenia, a i zapach nam jak najbardziej odpowiada. Raz udało mi się kupić 6-pak w mega promocji. Teraz nigdzie już takiej promocji znaleźć nie mogę. Zazwyczaj kupuje 2-pak.
 
reklama
Do góry