reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

reklama
Jakby nie patrzeć jest lekarzem zna się lepiej niż my wszystkie razem wzięte, okaże się za dwa tygodnie
 
Zmień lekarza, skoro bada Cię podczas krwawienia, wiedząc że testy są negatywne i w dodatku zamiast ewentualnie zrobić usg i wysłać na bete to bada Cię manualnie i jeszcze daje do zrozumienia, że coś czuje, [emoji1787][emoji2296][emoji2368] zakładając, że jeśli tam cokolwiek jest to w środku macicy byłby pęcherzyk wielkości ziarenka maku albo piasku i ciekawe jak on to czuje[emoji18]
Jakby nie patrzeć jest lekarzem zna się lepiej niż my wszystkie razem wzięte, okaże się za dwa tygodnie
 
Zmień lekarza, skoro bada Cię podczas krwawienia, wiedząc że testy są negatywne i w dodatku zamiast ewentualnie zrobić usg i wysłać na bete to bada Cię manualnie i jeszcze daje do zrozumienia, że coś czuje, [emoji1787][emoji2296][emoji2368] zakładając, że jeśli tam cokolwiek jest to w środku macicy byłby pęcherzyk wielkości ziarenka maku albo piasku i ciekawe jak on to czuje[emoji18]
A kto pisał że badał mnie podczas krwawienia?
 
Tydzień czasu spóźnia mi się okres zamiast okresu miałam delikatne plamienia, na teście powtarzam widać różowa kreskę delikatna.
 
11 miałam dostać miesiączkę której nie dostałam, miałam zwykle plamienia 12, zrobiłam test który był negatywny. Dzisiaj zrobiłam test wyszły dwie kreski ale druga taka cieniutka słabo widać na zdjęciu. Byłam u ginekologa i powiedział że coś czuję ale ze mam przyjść za dwa tygodnie. Czego tu nie da się zrozumieć?
 
reklama
11 miałam dostać miesiączkę której nie dostałam, miałam zwykle plamienia 12, zrobiłam test który był negatywny. Dzisiaj zrobiłam test wyszły dwie kreski ale druga taka cieniutka słabo widać na zdjęciu. Byłam u ginekologa i powiedział że coś czuję ale ze mam przyjść za dwa tygodnie. Czego tu nie da się zrozumieć?
Tylko zapytałam jak wyglądało badanie u ginekologa, żadnej złośliwości
 
Do góry