reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Może być to ciąża, a może być opóźniony okres.
Piszesz, że nie masz parcia, ale jednak trochę się na tym punkcie zakręciłaś i może być po prostu tak, że psychika płata Ci figla.
Jedyne rozwiązanie w Twoim przypadku to test ciążowy, albo dla pewności, żeby nie było niedomówień - beta z krwi.
 
reklama
Chce bądź nid to nie ma znaczenia nie napieram na partnera chodź idziemy do łóżka bo chce dziecko, jest to wręcz na spokojnie a może się uda może będzie nic na siłę. Oczywiście nic złośliwie Nie pisze. Oczywiście może być tak że mam po prostu dziwny okres. Wszystko wyjaśni się we wtorek
To, ze chcesz być w ciąży jest normalna rzeczą i ok. Mi akurat nawet nie chodziło o głowę, a oto, ze brązowe plamienia moga zwiastować coś innego. Mozesz być w ciąży, ale nie musisz. Ja miałam długo tak, a potem samo ustąpiło. W necie naczytałam się o niewydolnym ciałku żółtym.
A co do dzieci, w końcu będą. Na spokojnie. Bardziej chodzilo mi oto, ze brazowe plamienia to nie musi być ciaza. Niektóre dziewczyny tak miały, choc ja nie znam takich przypadków.
 
Chce bądź nid to nie ma znaczenia nie napieram na partnera chodź idziemy do łóżka bo chce dziecko, jest to wręcz na spokojnie a może się uda może będzie nic na siłę. Oczywiście nic złośliwie Nie pisze. Oczywiście może być tak że mam po prostu dziwny okres. Wszystko wyjaśni się we wtorek
We wtorek nic się nie wyjaśni raczej, jeśli jest za wcześnie, bo nawet jeśli to ciąża, to nic nie będzie widać ani w badaniu, ani w USG. :) Także ginekolog nie będzie raczej mógł ani potwierdzić, ani wykluczyć...
Ile dni już Ci się spóźnia @? Do ginekologa tak naprawdę nie ma sensu iść przez 7 tygodniem ciąży, jeśli nic złego się nie dzieje. A w 4-5 tygodniu, czasem nawet 6 (jeśli owulacja się przesunęła), zwyczajnie może jeszcze nic na USG nie być... Czemu nie zrobisz po prostu testu ciążowego?
 
We wtorek nic się nie wyjaśni raczej, jeśli jest za wcześnie, bo nawet jeśli to ciąża, to nic nie będzie widać ani w badaniu, ani w USG. :) Także ginekolog nie będzie raczej mógł ani potwierdzić, ani wykluczyć...
Ile dni już Ci się spóźnia @? Do ginekologa tak naprawdę nie ma sensu iść przez 7 tygodniem ciąży, jeśli nic złego się nie dzieje. A w 4-5 tygodniu, czasem nawet 6 (jeśli owulacja się przesunęła), zwyczajnie może jeszcze nic na USG nie być... Czemu nie zrobisz po prostu testu ciążowego?
No właśnie robiłam test ciążowy we wtorek i była jedna kreska
 
Wyszedł tak
 

Załączniki

  • IMG_20210119_113257.jpg
    IMG_20210119_113257.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 128
  • Screenshot_20210119_115511.jpg
    Screenshot_20210119_115511.jpg
    86,1 KB · Wyświetleń: 127
reklama
Do góry