reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie Pozna owulacja

Marzenaaa12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2020
Postów
1 019
Hej mam pytanie czy któraś z dziewczyn miala pozna owulacje i zaszla w ciaze?

Dzis moj 29 dzień cyklu bol po jednej stronie podbrzusza i sluz ( wiem ze takie objawy mam przy owulacji ponieważ kilka miesięcy temu bylam u gin podczas takiego bolu i potwierdzila owulację).

Niewiem czy jest sens sie starac . Czy taka pozna owulacja jest dobra.
Mam nieregularne cykle niestety
 
reklama
reklama
Hej mam pytanie dotyczące też mojej temp. co prawda nie mierzyłam niestety od początku cyklu ale chce zacząć to robić już i czy możecie mi powiedzieć mniej więcej czy są szanse na zapłodnienie z taką temp w tym cyklu? od pół roku mam 27 dniowe cykle więc są regularne że tak powiem, Przepraszam ze tu tak pisze :(
 

Załączniki

  • owu.jpg
    owu.jpg
    96,8 KB · Wyświetleń: 12
Do góry