reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

reklama
11 miałam dostać miesiączkę której nie dostałam, miałam zwykle plamienia 12, zrobiłam test który był negatywny. Dzisiaj zrobiłam test wyszły dwie kreski ale druga taka cieniutka słabo widać na zdjęciu. Byłam u ginekologa i powiedział że coś czuję ale ze mam przyjść za dwa tygodnie. Czego tu nie da się zrozumieć?
Nie denerwuj sie zbędnymi komentarzami :D według mnie cos tam widać mialam tak samo, bardzo blada kreseczka na tescie potwierdziło sie na becie. Zrobiłam prywatnie i potwierdziło sie niestety doszło do poronienia
Trzymam kciuki. Idz na betę wydasz 40 zl a będziesz wiedziała co i jak 🤗
 
Ja to najbardziej nie rozumiem tego, że to taki 3 Twój temat od 3 miesięcy [emoji6] generalnie bardzo życzę Ci 2 kresek bo wiem jak to jest na nie czekać. Natomiast cierpliwość i racjonalne podejście do tematu przyda Ci się jak już uda się zajść w ciążę i urodzić dziecko.Pisałaś na początku stycznia, że jesteś po owulacji. Dziewczyny sugerowały Ci, że 11 masz zrobić test i co prawda treść swojego postu skasowałaś, ale mogę śmiało się domyślić że ten 11.01, o którym Ci pisały dziewczyny to było pewnie jakieś 14 albo 12 dpo, a to znaczy że już test na bank by wyszedł z tłustymi krechami. Bo chyba, że owu się przesuneła [emoji2368] i dalej podtrzymuje lekarz nie jest w stanie wyczuc ciąży badając Cię palcami jeśli jesteś 2 tygodnie po owulacji.
 
Nie denerwuj sie zbędnymi komentarzami :D według mnie cos tam widać mialam tak samo, bardzo blada kreseczka na tescie potwierdziło sie na becie. Zrobiłam prywatnie i potwierdziło sie niestety doszło do poronienia
Trzymam kciuki. Idz na betę wydasz 40 zl a będziesz wiedziała co i jak 🤗
Chyba będę musiała iść, albo poczekam już do tej wizyty 🤩
 
Ja to najbardziej nie rozumiem tego, że to taki 3 Twój temat od 3 miesięcy [emoji6] generalnie bardzo życzę Ci 2 kresek bo wiem jak to jest na nie czekać. Natomiast cierpliwość i racjonalne podejście do tematu przyda Ci się jak już uda się zajść w ciążę i urodzić dziecko.Pisałaś na początku stycznia, że jesteś po owulacji. Dziewczyny sugerowały Ci, że 11 masz zrobić test i co prawda treść swojego postu skasowałaś, ale mogę śmiało się domyślić że ten 11.01, o którym Ci pisały dziewczyny to było pewnie jakieś 14 albo 12 dpo, a to znaczy że już test na bank by wyszedł z tłustymi krechami. Bo chyba, że owu się przesuneła [emoji2368] i dalej podtrzymuje lekarz nie jest w stanie wyczuc ciąży badając Cię palcami jeśli jesteś 2 tygodnie po owulacji.
Ja nikomu nie wyliczam kto ile postów wstawia. Dobrze wiem kiedy mam owulacje. Po to jest forum żeby dopytać o co niektóre rzeczy. A nie czepiać się
 
reklama
Ja to najbardziej nie rozumiem tego, że to taki 3 Twój temat od 3 miesięcy [emoji6] generalnie bardzo życzę Ci 2 kresek bo wiem jak to jest na nie czekać. Natomiast cierpliwość i racjonalne podejście do tematu przyda Ci się jak już uda się zajść w ciążę i urodzić dziecko.Pisałaś na początku stycznia, że jesteś po owulacji. Dziewczyny sugerowały Ci, że 11 masz zrobić test i co prawda treść swojego postu skasowałaś, ale mogę śmiało się domyślić że ten 11.01, o którym Ci pisały dziewczyny to było pewnie jakieś 14 albo 12 dpo, a to znaczy że już test na bank by wyszedł z tłustymi krechami. Bo chyba, że owu się przesuneła [emoji2368] i dalej podtrzymuje lekarz nie jest w stanie wyczuc ciąży badając Cię palcami jeśli jesteś 2 tygodnie po owulacji.
Mam już 3 letnia córkę, tylko wtedy nie zwracałam uwagi na nic, nie prowadziłam kalendarzyka po prostu wiedziałam że spóźnia mi sei okres, u ginekologa wylądowałam w9 tygodniu więc wszystko było jasne
 
Do góry