reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Sandi19

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
14 Listopad 2020
Postów
42
Cześć ja z takim pytaniem.
Czy to normalne że w dniu kiedy powinnam dostać @w poniedziałek, miałam brązowe plamienia w małej ilości na drugi dzień to samo podpaska po całej nocy też tylko lekko zabrudzona brązowymi plamieniami i kropelka krwi. Nigdy wcześniej tak nie miałam czym może być to spowodowane? Czy któraś z was tak miała? Staramy się z partnerem o dziecko i słyszałam że to też może być spowodowane ciąża ale wolę dopytać. Za zbędne odpowiedzi dziękuję :) ps. Ginekolog na wtorek ale chciałabym się dowiedzieć co kolwoek szybciej
 
reklama
Najlepiej zrobić test ,bo albo mialas taki dziwny okres ,albo jestes w ciazy ,a plamienie bylo spowodowane niskim progesteronem ,lub jakimś krwiakiem, als ciężko włożyć
 
Ja często przed okresem mialam plamienia i w ciąży nie byłam. Do dziś nie wiem czemu. Byłam u ginekologa, ale to było na nfz i nic się nie dowiedziałam. W badaniu wszystko bylo ok i na usg tez. Z czasem przeszlo.
 
Ja często przed okresem mialam plamienia i w ciąży nie byłam. Do dziś nie wiem czemu. Byłam u ginekologa, ale to było na nfz i nic się nie dowiedziałam. W badaniu wszystko bylo ok i na usg tez. Z czasem przeszlo.
Tyle że u mnie nie wystąpiło przed okresem tylko w dniach których powinien wystąpić
 
Tyle że u mnie nie wystąpiło przed okresem tylko w dniach których powinien wystąpić
Mialam przed i w trakcie.Wydaje mi się, że chcesz być w ciazy i oto tu chodzi. Jedyne co mi zostaje to życzyć powodzenia, aczkolwiek brałabym pod uwagę tez te gorsza wersję. Daj znać. Tak jak piszą dziewczyny zrob test za kilka dni.
 
Mialam przed i w trakcie.Wydaje mi się, że chcesz być w ciazy i oto tu chodzi. Jedyne co mi zostaje to życzyć powodzenia, aczkolwiek brałabym pod uwagę tez te gorsza wersję. Daj znać. Tak jak piszą dziewczyny zrob test za kilka dni.
Chce bądź nid to nie ma znaczenia nie napieram na partnera chodź idziemy do łóżka bo chce dziecko, jest to wręcz na spokojnie a może się uda może będzie nic na siłę. Oczywiście nic złośliwie Nie pisze. Oczywiście może być tak że mam po prostu dziwny okres. Wszystko wyjaśni się we wtorek
 
Sa przypadki, gdzie w ten sposob rozpoczyna sie wczesna ciaza. Ciezko to okreslic niestety. 😊 znajoma tak miala i test ciąży nie wykryl, dopiero tydzien pozniej, powodzonka
 
reklama
Do góry