reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważne pytanie

reklama
Poczekaj trochę, to bardzo wczesna ciąża może być różnie.
pewnie ☺️ ale wydaje ci się, że ciąża? Nawet jeśli bym zrobiła test innej wrażliwości i wyszedłby nagetywny na przykład. To możliwe że to dlatego że po prostu za wcześnie? Nadal nie zrobiłam kolejnego bo jestem zdania że warto zaczekać aż okres faktycznie zacznie się spóźniać. Jestem teraz w 32 dniu cyklu. Zaczekam aż minie 35 i dam znać co dalej 🫶🏻
 
pewnie ☺️ ale wydaje ci się, że ciąża? Nawet jeśli bym zrobiła test innej wrażliwości i wyszedłby nagetywny na przykład. To możliwe że to dlatego że po prostu za wcześnie? Nadal nie zrobiłam kolejnego bo jestem zdania że warto zaczekać aż okres faktycznie zacznie się spóźniać. Jestem teraz w 32 dniu cyklu. Zaczekam aż minie 35 i dam znać co dalej 🫶🏻
Testy zdarzają się tez falszywie pozytywne. To tylko kawałek plastiku. Możesz skoczyc jutro na betę i bedziesz mieć pewnośc. Skoro test wyszedł, to beta juz tez powinna. I wtedy w sobotę na przyrost.
 
Testy zdarzają się tez falszywie pozytywne. To tylko kawałek plastiku. Możesz skoczyc jutro na betę i bedziesz mieć pewnośc. Skoro test wyszedł, to beta juz tez powinna. I wtedy w sobotę na przyrost.
okej. Masz rację. Zwłaszcza że tym testom z tego co wyczytałam w opiniach często zdarza się druga niebieska linia mimo braku ciąży. Nie nastawiam się 👍🏻
 
Do góry