reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Andżelka029

Początkująca w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2021
Postów
22
Witajcie,chciałam się doradzić.Przez dwa ostatnie cykle miałam regularne @ co 25 dni gdzie w czerwcu miałam poronienie samoistne teraz mam 38 dc miesiączka się spoznia a powinna wystąpić 19 sierpnia..pod koniec tego miesiąca zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny,czasem pobolewa mnie podbrzusze,czuję jakieś bulgotanie gdzie w poprzedniej ciąży też tak miałam,mam czasem zawroty głowy,mdłości (ale to rzadko).Dodam też że mam niedoczynność tarczycy która wynosi 3,600 endokrynolog wypisał mi Euthytox 25 i biorę go już ponad tydzień czy od niego mogę nie mieć miesiączki? Do swojej gin nie mam też jak się dostać,ponieważ jest teraz na urlopie do połowy września.Doradzcie i proszę bez hejtu
 
reklama
Jeśli test jest negatywny - ciąży a co za tym idzie jej objawów nie ma.
Na opóźnienie miesiączki wpływa dużo czynników od stresu po zaburzenia hormonalne itp itd.
Ja np udałabym się do innego lekarza i nie czekała na swojego aż wróci z urlopu aby wiedzieć co jest grane :)
A co do euthyroxu - biorę i nie miałam nigdy problemów z miesiaczką.
 
Do góry