reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

Ostatni stosunek 7 tygodni temu, miesiączka przyszła.. później stosunku nie było? A ty myślisz ze jesteś w ciąży?
Nie rozumiem czemu się tak uparłaś tej ciąży?
Był niby okres ale 2 dniowy niby w terminie ale dziwnie że 2 dniowy, zawsze był 6 dni obfity plus teraz nie ma tej kolejnej miesiaczki co ma być
 
reklama
Ale nie wiesz jak to się skończyło. mogło tak być, bo raz: mogła poronić. dwa: ciaza biochemiczna. trzy: mogła nie być w tej ciazy. No krew nie kłamie. zdarzają się błędy w laboratorium, ale to raz na jakiś czas - dlatego wtedy warto zrobić jeszcze raz bete. tutaj jest komentarz który może mieć wiele historii, a że ktoś sobie tak napisał to wiesz.
 
Ale nie wiesz jak to się skończyło. mogło tak być, bo raz: mogła poronić. dwa: ciaza biochemiczna. trzy: mogła nie być w tej ciazy. No krew nie kłamie. zdarzają się błędy w laboratorium, ale to raz na jakiś czas - dlatego wtedy warto zrobić jeszcze raz bete. tutaj jest komentarz który może mieć wiele historii, a że ktoś sobie tak napisał to wiesz.
Wiem , wiem umówiłam wizytę na 14 lutego i 10 jescze pojde na krew może dla świętego spokoju ... 14 lutego no to by było gdzieś 9 tyg około po stosunku więc chyba bardziej mnie to uspokoi bo teraz mam mieszne uczucia
 
Był niby okres ale 2 dniowy niby w terminie ale dziwnie że 2 dniowy, zawsze był 6 dni obfity plus teraz nie ma tej kolejnej miesiaczki co ma być
Okres to okres.. ważne że przyszedł 🙅🏼‍♀️ słaby czy mocny czy długo czy krótki to nie ma znaczenia.. nie będziesz miała co miesiąc takiego samego okresu.
 
reklama
Do góry