reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie

reklama
Niby tak ale jeśli to nie ciaza to teraz powinien też przyjść okres jaki by był ale powinien być
Nie musi przychodzić co do dnia .. przyczyn może być wiele, np. Taka że wmówiłaś sobie ciąże.. stresujesz się i ciagle o tym myślisz.. może być tak że wmówiłaś twojemu organizmowi że jest w ciąży i oto brak okresu. 🤷‍♀️
 
Nie musi przychodzić co do dnia .. przyczyn może być wiele, np. Taka że wmówiłaś sobie ciąże.. stresujesz się i ciagle o tym myślisz.. może być tak że wmówiłaś twojemu organizmowi że jest w ciąży i oto brak okresu. 🤷‍♀️
A jeśli pójdę w 9 tyg po stosunku do giną i na bete to mogę być spokojna ?? Wiem straszne głupie pytania zadaję ale wolę dopytać
 
Oki dzieki za odpowiedzi 😊Niby 7 tyg po stosunku na usg coś powinno widac ale różnie to może bywa nie wiem od sprzętu zależy od ginekologa ... skoro mi się spoznia a ciazy chyba nie ma to może luteine przepisze... no chyba że teraz poide po tym 9 tyg i zobaczy coś..
 
Oki dzieki za odpowiedzi 😊Niby 7 tyg po stosunku na usg coś powinno widac ale różnie to może bywa nie wiem od sprzętu zależy od ginekologa ... skoro mi się spoznia a ciazy chyba nie ma to może luteine przepisze... no chyba że teraz poide po tym 9 tyg i zobaczy coś..
Zobaczyć to on ciąży napewno nie zobaczy.

Powodzenia
 
Oki dzieki za odpowiedzi 😊Niby 7 tyg po stosunku na usg coś powinno widac ale różnie to może bywa nie wiem od sprzętu zależy od ginekologa ... skoro mi się spoznia a ciazy chyba nie ma to może luteine przepisze... no chyba że teraz poide po tym 9 tyg i zobaczy coś..
Jeżu, potem sobie będziesz wmawiać, żw nie zobaczy bo sprzęt. Sprzęt to gra rolę, jak jesteś w 5 tygodniu ciążg czyli jakieś 3 tygodnie po stosunku.
W 9 tygodniu ciąży, czyli 7 tygodni po stosunku, to na każdym sprzęcie będzie ciążę widać, a ginekolog musiałby być ślepy, żeby jej nie zobaczyć.

Przestań sobie wmawiać bzdury, nie jesteś w ciąży i ujemna beta i testy ciążowe już to potwierdziły. Nie da się mieć ujemnej bety i być w ciąży. Kobiety, które piszą takie brednie na forach, najczęściej nie uczyły się biologii, albo nie wiedzą jak działa cykl i zapłodnienie.
 
reklama
Pewnie ma cie rację, a ja się nakręcam jak nie wiem co , a może się skończy na tym ze gin nic nie zobaczy , bo jakby miał zobaczyc to w 7 tyg po stosinku już by zobaczył jak turaj wyzej napisane i przepisze luteinie i wróci okres
 
Do góry