reklama

RADOM-szpitale,ginekolodzy,położne-opionie!!!

Temat na forum 'Poleć szpital, lekarza, położną' rozpoczęty przez Mariolaa, 6 Grudzień 2004.

1. Mariolaa

Mariolaa Gość

ja urodailam tam 2 dzieci:pierwsze 4 latka temu;drugie w tym roczku;
    na opieke lekarzy i pielegniarek nie mialam co narzekac;
    mialam jakies pytanka-pytalam i zawsze otrzymywalam odpowiedz :D

2. agusia

agusia mama Gosi

No własnie czy sa jakieś mamy które jeszcze rodziły w tym naszym szpitalu??/ Jeśli tak, to prosze podzielcie się informacjami?

3. reklama
  4. abi

abi Gość

Szpital na Józefowie w Radomiu wspominam bardzo miło - zwłaszcza profesjonalizm doktora Ananicza i ciepło położnej - pani Haliny Frynas. Miałam poród rodzinny dwa lata temu. Serdecznie polecam!!!!

5. Mariola

Mariola Aktywna w BB

Dr.Ananicza wspominam bardzo milo-chodzilam do niego na wizyty :); to lekarz ktory umie podejsc do kobiet ciezarnych,udzielic odpowiedzi na krepujace nas pytania-doradzic-poradzic; obecnie chodzi do niego moja siostra cioteczna i jest nim zachwycona :D

6. Myfa80

Myfa80 mama Hubcia i Wojtusia

znalazłam wkońcu kogoś z Radom,ia :-) mam pytanko gdzie można prywatnie zrobić usg 3d lub 4d w Radomiu?
    ps. ja chodze do dr Szatanka co o nim sądzicie?
    pozdrowionka

7. agusia

agusia mama Gosi

no to ja w końcu urodziłam na Józefowie i poród oraz pobyt wspominam miło - chociaz zainteresowanie niektórych położnych na oddziale było znikome a zachowanie wręcz niemiłe.

Teraz niestety źle mi wykonano zabieg wyłeczkowania i zastanawiam się czy pna doktor przypadkiem nie chciał ode mnie pieniążków - chociaż skierowanie było od niego z gabinetu nazwisko lekarza pomińmy. No cóż dwa pobyty na odziale ginekologicznym i położniczniczym. Niby Ci sami lekarze a takie różne zachowanie.

8. Aneta_Opilowska

Aneta_Opilowska Kończymy Drugi Trymestr

O Ananiczu slyszalam. On "dziala" na Jozefowie czy na Tochtermana?
    Przyjmuje na NFZ czy tylko prywatnie?

To moja pierwsza ciaza i dopiero jej poczatek. Chcialabym trafic pod opieke kopgos naprawde fajnego, a nie jakiegos z przeproszeniem konowala.

Zwlaszcza ze bankowo czeka mnie patologia ciazy

9. sewa

sewa mamuśka ;-)

.......................

Ostatnia edycja: 9 Grudzień 2009
  10. reklama
  11. Aneta_Opilowska

Aneta_Opilowska Kończymy Drugi Trymestr

A Golinski pracuje na Jozefowie?
    A gdzie przyjmowal?

12. sewa

sewa mamuśka ;-)