reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rak jelita

Z tego co wiem, Asamax mozna stosowac zarowno przy CU jak i CD. To prawda, ze przynosi ogromną ulge i oslaba, a nawet niweluje objawy choroby. Jeśli chodzi o rozmowę, to u mnie w domu jest to jak najbardziej temat powszedni, natomiast w towarzystwie niekiedy czuję sie skrępowana rozmową o moim stolcu- tym bardziej krwawym i śluzie, ale jeśli chodzi o samo schorzenie, to w żdnym razie nie jest to temat tabu.
 
reklama
1. Chodzilo mi wlasnie o to czy dla chorego rozmowa o jego dolegliwosciach nie jest dla niego upokarzajaca czy krepujaca... niekoniecnzie w towarzystwei, rzecz jasna.
2. Czy stale przyjmowanie teog leku naprawde moze chronic przed rakiem jelita grubego w przyszlosci?
 
dziewczyny badajmy się jak najczęściej właściwa profilaktyka żeczywiście może pomóc w szybkim wykryciu problemu , ja ostatnio dużo czytałam na temat nowotworów , bo nagle zachorował mój tata i trafiłam na ciekawy artykuł Nowy ekspresowy online test na raka może pomóc w uniknięciu przedwczesnej śmierci.
Rak jest coraz bardziej widoczny wśród mojch znajomych i rodziny . Warto sprawdzić czy jesteśmy w grupie ryzyka .
 
reklama
U mnie z profilaktyka ciężko.Teraz od trzech mc walczę z bólem żolądka lekarz dał mi skierowanie na gastroskopie a ja się boję.
 
Do góry