reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Silva ja paszkę wyleczyłam Mai smarując kilka razy sudocremem, ale cieniutko bardzo, a teraz jak widzę, że coś się dzieje, to bepanthen od razu idzie w ruch
 
Dzięki dziewczyny. Przemyłam Octeniseptem, zobaczę jak rano będzie i najwyżej zacznę smarować. Nie mam Sudocremu ale Bepathen mam - on powinien być ok, bo przecież polecają go też na poranione sutki... zobaczymy...
 
to chyba będzie dobry wątek na to pytanie - czy Waszym maluchom pocą się stópki???

Majce się pocą, czy jest ciepło czy zimno, nie ma reguły, zmieniam skarpetki albo rajstopki 2-3 razy dziennie bo są wilgotne... nie wiem czy to normalne... nie słyszałam nigdy aby niemowlakom pociły się stopy....
 
dziewczyny czy którejś z was dziecko marudziło strasznie po szczepieniu?
madzioolka ty chyba coś pisałaś?

Klaina miała wczoraj do południu,a od popołudnia strasznie mi płakała,na rękach,na leżaczku wszędzie źle,wieczorem kupa strasznie zielona była i śmierdzaca,i dziś od rana też płacz,usnęła ze zmęczenia,ale przebudza sie z placzem.
czy to po szczepieniu tak?
 
reklama
justynka Mateusz na szczepieniu nie płakał a po szczepieniu cały dzień był marudny, nawet na rękach sie mu ni podobało, nic. Było tak cały dzień, dałam mu czopek viburcol to homeopatyczny uspokajający, troche lepiej było bo przynajmniej zasnął po nim, a kupy miał normalne.
 
Do góry