reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ratunku, co robić!? czyli choroby, lekarstwa, alergie, ulewanka, nietypowe kupki itd.

reklama
Hej dziewczynki, ja na minutkejak zwykle bo terrorysci panuja w tym domu :-D:-D:-D

Blondplatyna, Mrsmoon, co do ulewan to ja borykam sie z tym u Viktora od urodzenia, a wiec mam szkole, i jesli moge to radze mieszanke AR, ja w tej chwili jestem na Enfamilu ar i jest gigantyczna poprawa, Vik ma stwierdzony refluks i wiem ze nawet pozycja pionowa nie zabezpiecza go. Poza tym przerazaly mnie noce kiedy sie krztusil okropnie. Wciaz sie to zdarza i spie jak zajac ale mleko ar dziela cuda w naszym przypadku. poza tym ta przegroda ktora sie niepotrzebnie otwiera kiedy dziecko ulewa moze zostac powaznie naruszona przez to i znacznie dluzej sie goi i dojrzewa wiec trzeba jak najbardziej zapobiegac cofaniu pokarmu by to umozliwic.
Powodzenia wiec dziewczynki i trzymam kciuki&&&&&

Mam pytanko do mam dzieci na mm czy podajecie dodatkowo wit D3?
 
Ogitu dzięki, moja w zasadzie cycowa, sporadycznie ją dokarmiam mm. Następnym razem kupię w takim razie ar zamiast comfort. Moja na szczęście w nocy w ogóle nie ulewa, dopiero rano się zaczyna
 
angel a jak sie objawia zapchany kanalik? Mam nadzieje, ze to przepychanie nie jest bolesne.
Co do dokarmiania, niestety tez jestem zmuszona od tygodnia podawac malemu formule ze 2 razy dziennie. Ja uzywam similac sensitive- jest naprawde super, tylko nie orietuje sie czy go mozna dostac w Polsce.
 
Ogitu w Polsce dzieci nie potrzebują dodatkowo witaminy D,tu w Irl jest mało słońca dlatego zalecane sa kropelki, ja Asi też podaję i od tego czasu jej mocz ma kwaskowaty zapach nie wiem czy tak powinno być:confused:
 
Olek jest na mm i mamy zalecenie by podawac wit. d do ok. 2 lat. Dziecia karmionym piersia podaje sie d i k do 3 miesiaca (tak pamietam) a potem tylko d do ok 2 lat
 
my mm i podajemy tylko d :) do konca 2 roku ma tak być :D super bo uwielbiam tą żelke twist off zjadać :D taka moja mała przyjemność hihi :-)
 
reklama
Dziekuje dziewczynki:))

No ja mam vigantol i zaczne z nim ale tu mowia ze jak dziecko na mm to nie potrzeba, mala byla na cycku to dawalam a z malym nie chce nic przedawkowac ale jak wy podajecie to znaczy ze jest ok, ponadto zauwazylam ze maly ma plaska glowke z tylu i nie wiem czy to normalnie tak ma byc, tu i tak lek powie ze wszystko ok wiec zaczelam myslec o tej vit d3

Heh no Dubeltowka ja jestem w \ni niemal 7 lat i takiego beznadziejnego lata jeszcze nie bylo brrr a wy dziewuszki sie na upaly wciaz skarzylyscie .... nie moglam tego sluchac heheheh:-D
 
Do góry