reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku Katar

kora10

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Październik 2007
Postów
37
:szok:Leci mi woda z nosa ,już mnie cały piecze,poradzcie jak mam sobie pomóc .Karmie piersią i nie chcę zarazić synka :crazy:
 
reklama
U mnie dobrze dzialaja pewne homeopatyczne kropelki do nosa, dosc szybko zatrzymuja kapanie:) Poza tym sa bezpieczne dla karmiacych mam:)
 
Witam wszystkie zakatarzone mamy!
Jesli mogę coś poradzić, to jakieś rzeczy typu aerozolowego, bo one udrażniają i może szybciej Ci przejdzie.
 
Aerozolowe produkty jak najbardziej ale nie acatar bo on obkurcza naczynia krwionośne śluzówki nosa przez co działa tylko chwilowo. To prawda, że homeopatyczne preparaty są bezpieczne dlatego stosuję euphorbium, który to radzi sobie z katarem 2-4 dni.
 
Nasivin stosowałam u siostrzeńca i nic nie pomagał, mało tego jeszcze bardziej katar się pojawił silniejszy. Poszłam z Nim do lekarza i on polecił mi Euphorbium w aerozolu. Skutki były widoczne już następnego dnia, szybko udrożnił nos, usprawnił odpływ wydzieliny i ułatwił Mu oddychanie. Po 4 dniach śladu po katarze nie było. A w międzyczasie ja się zaraziłam od Niego, jednak tez poratował mnie Euphorbium.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry