reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Edka123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Styczeń 2021
Postów
27
Dziewczyny boję się. Boje się że jestem w ciąży. Ostatnia miesiączkę miałam na samym początku tego miesiąca. W miesiączkę też byl sex zakończony wyjściem na ostatnią chwilę. od kilku dni mam dziwne objawy. Tzn często chodzę sikac przez dzień mam parcie na mocz. Do tego w gardle mam jakąś kluche. Cały czas mam jakies nudności. Zrobilam dziś test ale to za wcześnie chyba. Ujemny. Co. O tym myślicie? Doradzcie
 
reklama
Dziewczyny boję się. Boje się że jestem w ciąży. Ostatnia miesiączkę miałam na samym początku tego miesiąca. W miesiączkę też byl sex zakończony wyjściem na ostatnią chwilę. od kilku dni mam dziwne objawy. Tzn często chodzę sikac przez dzień mam parcie na mocz. Do tego w gardle mam jakąś kluche. Cały czas mam jakies nudności. Zrobilam dziś test ale to za wcześnie chyba. Ujemny. Co. O tym myślicie? Dora

kiedy masz następną miesiączkę , ale ciąży na pewno nie ma jak miałaś wcześniej okres i sex był podczas okresu , test się robi w dniu planowanej kolejnej miesiączki
 
Więc z czego ten mocz. Z czego te mdłości. Dziwne to. Następna miesiączkę powinnam mieć na początku lutego. Nie wiem. Sex w tym miesiącu był 2 razy. Raz w okresie a drugi później ale z wyjściem. Nie mam pojęcia. Obawiam się.
 
Za wcześnie na objawy.A mocz?!może się przechłodziłas,ja tak mam jak boso po płytkach chodzę.
 
Więc z czego ten mocz. Z czego te mdłości. Dziwne to. Następna miesiączkę powinnam mieć na początku lutego. Nie wiem. Sex w tym miesiącu był 2 razy. Raz w okresie a drugi później ale z wyjściem. Nie mam pojęcia. Obawiam się.
nie masz się czego objawiać bo w ciąży nie jesteś , może przeziębiłaś się , a test może pokazać ci coś tylko w dniu miesiączki kolejnej czyli u ciebie w lutym , objawy ciąży tak szybko nie występują
 
Wiesz zamartwilam się tym że ten mocz i mulenie razem. Nie wiem sama
 
Po pierwsze, za wcześnie ma objawy. Po drugie, test robi się w dzień spodziewanej miesiączki, wiec tez za wcześnie. A po trzecie, być może złapałaś zapalenie pęcherza. Nie stresuj się na zapas, poczekaj z kolejnym testem jeszcze trochę, ale w ciąży pewnie nie jesteś :)
 
reklama
Wiem. Kochane ale dziwne to... Brzuch mnie na dole. Tez pobolewa i wczoraj mnie bolał raz przy sikaniu
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry