reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Reaktywacja

reklama
To świetnie! :-) szukam jakiegoś ciekawego sposobu na spędzanie czasu z dzieckiem w Katowicach. Interesuje mnie wszystko :-) : knajpy, zajęcia, grupy dla mam. Macie coś godnego polecenia?
 
Na pewno coś się znajdzie. Jeśli dziecko już liczy wiek w latach można spędzić z nim miłe chwile np. w Filharmonii Śląskiej lub nowym budynku NOSPR przy Spodku. Na stronach internetowych obu miejsc można znaleźć informacje o spotkaniach z muzyką dedykowanych specjalnie dla najmłodszych.
 
Polecam Dr Surmacz ale ona bierze tylko ciezsze przypadki.Wiem ze przyjmuje w Tychach w Szpitalu w Katowuacach przyjmowala w przychodni na powstancow.
 
reklama
Do góry