reklama
  • Jerzego Owsiaka poznałam wiele lat temu i miałam okazję spędzić z nim kilka fantastycznych godzin. To piękny, mądry i dobry człowiek. Jestem ogromnie wzruszona, że dzisiaj na Forum tyle z Was wypowiadało się tak bardzo pozytywnie na jego temat. Bardzo dziękuję jemu za to co robi pommo ataków i całego brudu, który na niego wylewają różne osoby i bardzo dziękuję Wam, że jesteście po dobrej stronie mocy. <3 Anna Ślusarczyk Dziękuję za to co robisz. LINK

Reaktywacja

reklama
Od
13 Luty 2018
Postów
4
Odpowiedzi
0
#3
To świetnie! :-) szukam jakiegoś ciekawego sposobu na spędzanie czasu z dzieckiem w Katowicach. Interesuje mnie wszystko :-) : knajpy, zajęcia, grupy dla mam. Macie coś godnego polecenia?
 
Od
7 Październik 2017
Postów
93
Odpowiedzi
0
#4
Na pewno coś się znajdzie. Jeśli dziecko już liczy wiek w latach można spędzić z nim miłe chwile np. w Filharmonii Śląskiej lub nowym budynku NOSPR przy Spodku. Na stronach internetowych obu miejsc można znaleźć informacje o spotkaniach z muzyką dedykowanych specjalnie dla najmłodszych.
 

Maziajka

Moderator
Członek załogi
Od
9 Styczeń 2009
Postów
7 449
Miasto
Silesia
Odpowiedzi
6
#6
Polecam Dr Surmacz ale ona bierze tylko ciezsze przypadki.Wiem ze przyjmuje w Tychach w Szpitalu w Katowuacach przyjmowala w przychodni na powstancow.
 
reklama
Serwisy partnerskie

Baby Dove

BabyDove

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Przygotuj kartkę

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/01/2019

Test

Przetestuj mleko następne NAN OPTIRPO Plus 2 HM-O

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/01/2019

Test

Przetestuj maść PureLan 100 od Medela

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/01/2019

Nowe pytania

Do góry