reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

REGULAMIN- Ogłoszenia moderatorów

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ogłoszenie od admina :

"Kochane moje moderatorki bardzo proszę przekażcie w swoich grupach, że szykują nam się fajne spotkania w ramach Aktywnych Mam. Jedną datę już znam 19.11 w Warszawie, później będą to Kraków, Katowice, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Poznań Bydgoszcz.

Spotkania są przeznaczone dla " brzuchatek" oraz dla mamuś z dzieciaczkami do roku :-) A teraz o samym spotkaniu - na spotkaniu odbędą się dwa warsztaty - jeden dotyczący pielęgnacji oraz problemów skórnych dzieciaczków (alergie, nietolerancje itp.), drugi będzie dotyczył wspomagania rozwoju poprzez zabawę. Oba będą miały charakter praktyczny, więc ćwiczmy i rozwijamy się wspólnie:)

Przygotowujemy też niespodzianki - miłe. Od poniedziałku pierwsze zapisy na Aktywnych Mamach. Rozpropagujcie proszę, bo myślę, że to fajny pomysł.
Pani od sensoryki jest świetna, bo poznałam, pani dermatolog podobno też :-)Ja szykuje się na spotkanie w każdym z tych miast:), więc mam szansę Was spotkać. Hurra:-) "
 
reklama
Zbliżają się wakacje. :-) Gdzie , kiedy i za ile wybrać się z rodzinką? Czy Szwecja, Egipt, Tunezja... Czy Grecja na rodzinne wakacje?

Serdecznie zapraszam do nowego działu :

Podróże z Alfa Star

:-)​
 
Ogłoszenie:

Mamy na Babyboom dział dotyczący wyłącznie wirusówek, biegunek, odwodnienia i jelitówek wszelkiej maści.
Jeśli któraś się obawia tych przypadłości, nie wie jak je rozpoznać , zapobiegać i czego mogą byc wynikiem to piszcie w tym dziale: Wakacje bez biegunki – zapytaj lekarza
 
Przez cały tydzień trwał wybór nowego, II moderatora.
W wyniku głosowania
II Moderatorem działu "Mamy będące w domu" zostaje
aguska2017.
biggrin.gif
 
reklama

Ogłoszenie od admina:

Uwaga,
ważne dla nowych użytkowników.

Od kilku tygodni walczymy z potopem spamerów. Do tej pory udawało nam się tę wojnę wygrywać bez specjalnie dużych wyrzeczeń, ale tym razem musimy wprowadzić pewne ograniczenia. Nowe zasady wyglądają następująco:


1. Pierwszy post każdego nowego użytkownika, zostanie skierowany do ręcznej moderacji, jeśli zawiera link. Dlatego - jeśli zaraz po rejestracji chcesz zamieścić post z linkiem - zacznij na przykład od posta w dziale Przedstawiam się. Drugi post może zawierać link.

2. Użytkownicy bez żadnych postów nie mogą prowadzić bloga

3. Moderatorzy przeglądają kolejkę postów do moderacji dwa razy na dobę, dlatego gorąco doradzamy zastosowanie się do propozycji z punktu 1.
wink2.gif
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry