reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Regulamin Wrześniówek (bez komentarzy)

post_ptaszyna

mamy lipcowe'08 zakręcona
Dołączył(a)
19 Czerwiec 2007
Postów
4 754
Dziewczyny wklejam w takim razie regulamin...:tak::tak::tak:
Jak macie jakieś propozycje zmian dopisania..piszcie na priva


1 Stosujemy się do regulaminu głównebo BB http:// Forum BabyBoom - Regulamin
2. Główna dyskusja toczy się na wątku Wrzesień 2009
3. Korzystamy z opcji edytuj, Jeśli po wysłanym przed chwilą poście, chcemy go uzupełnić. Nie piszemy jednego postu pod drugim. (jest to też ujęte w ogólnym regulaminie)
4.Zanim zostanie założony nowy wątek, sprawdź czy jest to konieczne i czy nie istenieje już podobny. Przed utworzeniem nowego wątku konsultujemy jego założenie na forum.
5.Wątki dublowane i nieużwyane oraz niekonsultowane będą usuwane
 
reklama
Jestem mamą ponad 2 miesięcznego synka Piotrusia :* Urodził się 02.09.2009r o 16:45 w Ustce :)
A wasze wrześniowe dzieciaczki?
Mój już zaczyna gaworzyć, rozgląda się, jest bardzo silny, gdy przytulam go do siebie, ten już opiera się na nogach! :)) Najpiękniejsze jest to, jak się do mnie uśmiecha! :)
 
Do góry