reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek i kolejne urodziny naszych pociech

Kurczę, a ja o fotografie nie pomyślałam nawet...:zawstydzona/y:.Trzeba będzie się nad tym zastanowić, tylko właśnie nie wiem czy Oliwka da sie sfotografować.Może zrobimy sobie jakieś fajne rodzinne zdjęcie :confused:.
No więc w końcu piszę, co to za impreza będzie połączona z roczkiem Potworka.30 listopada, piątek to jest, mamy zamiar wziąć śub (cywilny,bo innego nie możemy) :-).A przyjęcie zrobimy wspólne żeby nie wydawać niepotrzebnie kasy.Więc za miesiąc z kawałkiem przestanę być panną z dzieckiem :-D:-D:-D.
A co do roczku to zastanawiamy się cały czas czy 1 czy 2 grudnia.Bo 1 grudnia mszę mamy dopiero o 18.Ale mój Jacek mówi, że wcześniej można zjeść obiad,itp., pójść do kościoła i po kościele jeszcze krótka imprezka.Ale jakoś nie jestem do tego przekonana, bo jak ktoś z flaszką jakąś wyskoczy, to co, do kościoła na fazie pójdą??
 
reklama
Inna mój zmysł detektywistyczny mi to podpowiadał:-):-)
Wielkie, gratulacje:-)Msza na gazie?;-)Ciekawie by było;-);-)
Jak ślub to fotografia rodzinna koniecznie być musi:-)
 
Inna-ważny dzień przed Tobą!! Trzymaj się dziewcze, póki panną jesteś...hahaha. Fajocha taki ślub, potem roczek i flaszka....:-)
Rosania-w Holandii jest super, wcale nie chcę wracać do naszego, niestety chorego kraju...
 
Bodzinka ja tez tak podejrzewalam:-)nie ma to jak kobieca intuicja:-D
INNA ogromnie gratuluje i czekam na fotki
a tak na marginesie taka msza po flaszce moze byc ciekawa:-D:-D:-D:-D
a co do fotografa to ja mam nadzieje że Zuzia wysiedzi sekunde chociaz:confused:oprocz tego fotki z imprezki tez beda
P.S. Pola słyszalam ze twoj maz jest stomatologiem nie potrzebuje wykwalifikowanej higienistki stomatologicznej????:-), bo ja bym sie chetnie wyrwala z naszego kraju, tylko z jezykiem kiepsko:-(
 
inna no to gratulacje:tak:fajny pomysl z tym polaczeniem urodzin ze slubem:tak:cywilny slub tez moze byc fajny ja mam za soba wlasnie tylko taki a i na nim plakalam jak glupia(ale zwalam to na karb ciazy;-))
z tym fotografem to fajny pomysl moze ja bym tak pauli i sebce walnela portret musze pogadac ze starym;-)
 
reklama
Bodzinka prześliczny:tak::-D Ja mam konika. Adrian dostał od mojej mamy na roczek, ale nie jestem z niego zadowolona:no: Jest bardzo duży i dopiero w zeszłym roku synio mógł się nim sam bawic. I do tego z racji rozmiarów wiecznie nam zawadzał i nie było go gdzie postawic:no: Zobaczymy po remoncie może znajdziemy mu miejsce, bo Adi za nim tęskni:dry:
(dodam jeszcze że ta kobyła mi się wraz z synem po całym mieszkaniu przemieszczała:szok:)
 
Do góry