reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

... to chyba, aż się boję coś przed Matim położyć ... no chyba, że mu położe same poważne rzeczy :-D:laugh2::-D:laugh2::-D;-)
 
reklama
U nas się jeszcze kładzie pióro, tzn że będzie w przyszłości pisarzem, poeta itp. Ale ogólnie to można samemu wymyśleć, co jeszcze położyć, im więcej tym weselej:tak:. Moja mama na przykład powiedziała, że jak ona miała roczek wybrała szpulkę nici.. A teraz jest krawcową:-D:laugh2:.

No patrz jak się sprawdza :-D:-D:-D:-D

Moja siostrzenica pieniążek wzięła jako pierwszy (10 Euro) i zaraz go odłożyła, różaniec wyrzuciła za siebie a za chwilkę chwyciła kieliszek i usiłowała coś z niego wypić ;-):-D:-D:-D:-D

Natomiast Maćka bratanek pieniążki oddał mamie (mówią, że każdy zarobiony grosz będzie matce oddawał ;-)), kieliszek wywrócił, różańca nie tknął i zajął się oglądaniem książeczki ;-):-D
 
U ans był roczek w domu mialam kieliszek, ksiazeczke,rozaniec pieniazki i klucze. Zrobilam duzy blad bo Emilka byla uczona ze nie wolno jej brac nic ze stolu a waalsnie tam ustawilam jej te akcesoria i mala sie wahala. generalnie sklaniala sie ku kasie ale ostatecznie wziela klucze ............smialismy sie ze mala zlodziejka mi rosnie albo dozorczyni;-):-D a teraz sie smiejemy ze Emilka dawala sygnaly dziadkom ze oni siedza w warszawie i sie bawia a ich dom w bydgoszczy wlasnie jest okradany................choc jak sie dowiedzielismy o wlamaniu to nam do smiechu nie bylo:no::no::no::no::no:
 
U ans był roczek w domu mialam kieliszek, ksiazeczke,rozaniec pieniazki i klucze. Zrobilam duzy blad bo Emilka byla uczona ze nie wolno jej brac nic ze stolu a waalsnie tam ustawilam jej te akcesoria i mala sie wahala. generalnie sklaniala sie ku kasie ale ostatecznie wziela klucze ............smialismy sie ze mala zlodziejka mi rosnie albo dozorczyni;-):-D a teraz sie smiejemy ze Emilka dawala sygnaly dziadkom ze oni siedza w warszawie i sie bawia a ich dom w bydgoszczy wlasnie jest okradany................choc jak sie dowiedzielismy o wlamaniu to nam do smiechu nie bylo:no::no::no::no::no:

Ona pewnie to telepatycznie wyczuwała ;-) Ale faktycznie też bym się na waszym miejscu nie śmiała z takiej nowiny :no:
 
my robimy impreze w domku, wprawdzie mamy dwa pokoje, ale za to spore, więc wszyscy się zmieszczą. A będziemy świętować : roczek ewelinki (22 stycznia) przy okazji chrzest i siódme urodzinki Oli (17 lutego) bo na pewno nie uda się nam zebrać jeszcze raz wszystkich miesiąc później.
 
reklama
Macie już może jakiś pomysł na prezent?
My kupiliśmy Witkowi samochodzik na Mikołaja (w markecie za 35 zł ;-)). Coś takiego co ma Zuza :tak:. Ale nie wiem co mu kupić pod choinkę i na roczek :no: Może coś podpowiecie?
 
Do góry