reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

... a macie też tak, że wszystkie zabawki są fajne ale ... tylko na chwilę :baffled::wściekła/y::wściekła/y:???

Oj tak :tak: Ale uwielbia się bawić taką najprostszą zabawką, którą mu zrobiłam z małego pojemnika do przechowywania jedzenia. Włożyłam do niego suchy makaron i zamknęłam. Witek uwielbia patrzeć jak ten makaron się przesuwa w tym pojemniku i hałasuje. Oczywiście w buźce też ląduje (pojemnik, nie makaron ;-)).
 
reklama
Robert tez sie szybko nudzi.
te klocki sa fajne, bo wszystkie maja w srodku pilki ( to sa sportowe, w jednej jest pilka nozna i bramka, potem kosz, rugby, hokej, i jeszcze 2 ale nie poamietam co, bp klocki u babci zostaly ) no i w zwiazku z tym halasuja. :tak:

Klocki juz dostal, a te drugie i ciuchcia zapakujemy mu i bedzie sobie musial sam w mikolaja odpakowac. :tak:

Dlatego wlasnie, ze te zabawki sa na przyslowiowe "5 minut" powiedzialam wszystkim dookola, ze maja szukac tanich najprostszych zabawek, typu bąk, ta wiezyczka z kolkami, bo nie ma sensu ladowac kasy, jak On sie chwile pobawi i koniec.
Jak bedzie wiekszy to juz inna sparawa, ale narazie... po co?
 
Aph, masz rację. My też nie kupujemy drogich zabawek, bo i tak najlepsze są szuflady:-p ( może mu nową komodę kupimy;-):-D). Na urodzinki albo jeszcze może pod choinkę chcę kupić Antosiowi takiego plastikowego konika na biegunach, uważam, że to dobry prezent jak na ten wiek:sorry2:.
kon_na_biegunach_niebieski
 
My się zastanawiamy nad kupieniem Witkowi jednego, a konkretnego prezentu np. na roczek. Koleżanka mówiła mi, że jej córcia dostała rowerek na trzech kołach, z baldachimem i taką rączką do pchania i ona już z niego korzystała w lecie (a urodzinki miała w kwietniu). Zastanawiam się czy czegoś takiego u nie kupić. Co sądzicie?
Coś w tym stylu, choć te mi się akurat nie podobają :no:
http://www.allegro.pl/item270216328_rower_rowerek_trojkolowy_arti_wiewiorka_gratis_.html
 
My kupilsy Emilce na wielkanoc takiego osiolka na biegunach...........i tak anprawde dopiero teraz sie nim bawi..............a najbardziej lubi ciaganc go za zeby do duzego pokoju i wtedy szaleje..balam sie kupic duzego konika bo by pewnie z niego spadla a co do rowerku to dostala od chrzestnego an dzien dziecka i jest nim zachwycona..........moj ma 3 melodyjki kolyske tylko nie ma baldachimu no , caly rozowy oczywiscie i robi furrore:tak::-D
a tu nasz osiolek
Osiolek SHREK na biegunach super cena NAJTANIEJ (265490163) - Aukcje internetowe Allegro
 
Osiłej jest po postu czaderski!!! Chętnie bym takiego kupiła, tylko gdzie ja go postawię?....

Rowerek też jest super- mojej sąsiadki córcia jeździła w nim od kiedy skończyła roczek. Nawet na zkupy pomykały rowerkiem. Czas szybko leci i na wiosnę będzie wsam raz:tak:

aph- a ta kolejka to fajna? Ze zdjęć wygląda świetnie, ale w komentarzach wyczytałam, że zabawki tego sprzedającego są malutkie. Wiadomo, że za taką cenę nie może to być gigant, ale tak mi się wydaje, że wygląda nomalnie. Kupiłabym taką mojemu siostrzeńcowi (2 latka)
 
Xandii malutka. Tory po rozlozeniu sa mniejwiecej wielkosci kartki A4, a same wagoniki maja okolo 5,6cm.

Co do rowerka to Robertowi moi Rodzice kupuja Go na roczek. Chrzestna kupila mu fotelik samochodowy, moj brat - chrzestny kupuje mu spacerowke, a Tesciowie i pradziadkowie stwierdzili, ze zadza kase.

moja Babcia dala mi kase zebym kupila Robertowi jakies 2 zabawki, jedna na Mikolaja, druga na swieta, no i wczoraj w Makro znalazlam fajne autka, ale jeszcze nie kupilismy, bo kusiloby mnie zeby mu je dac. :-D
Z playskool 2 gumowe, podobne troche do tych autek z bajki "Auta" kosztuja kolo 25zl za 2 szt. I sa od 12 miesiaca, wiec licze na to, ze moje dziecko niczego nie odgryzie i nie polknie.
 
reklama
moja Babcia dala mi kase zebym kupila Robertowi jakies 2 zabawki, jedna na Mikolaja, druga na swieta, no i wczoraj w Makro znalazlam fajne autka, ale jeszcze nie kupilismy, bo kusiloby mnie zeby mu je dac. :-D
Z playskool 2 gumowe, podobne troche do tych autek z bajki "Auta" kosztuja kolo 25zl za 2 szt. I sa od 12 miesiaca, wiec licze na to, ze moje dziecko niczego nie odgryzie i nie polknie.

Widziałam je też i też się nad nimi zastanawiam.

A kupujecie swoim szkrabom sanki?;-)
 
Do góry