reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

reklama
Abeja jest ich kilka na Allegro. Wkleilam pierwsze lepsze jakie znalazlam, ale wszystkie sa podobne i w podobnych cenach. :tak:
 
Ale wam zazdroszcze tego sniegu i kupowania sanek.Tutaj niestety jak bedzie snieg to i bedzie panika.Rok temu zobaczylam tylko raz snieg po pierwszej nocy Dominika w domu:tak:.Rano byl snieg,popoludniu kalurze:-(.Niestety tutaj snieg to cos wyjatkowego,anglicy nie wiedza czy wyjsc czy siedziec w domu i przeczekac:-D.Juz nie mowiac o ulicach,pelno korkow i wypadkow (przypomne za tutaj nie znaja czegos takiego jak opony zimowe).
 
U ans sanki sa od zeszlego roku Emila byla zachwycona.........kupila takie z drewnianym oparciem chyba w biedronce sa takie............zastanawiam sie tylko and kupieniem pokrowca na sanki czy jak to sie tam zwie...........zeby w dupsko bylo cieplo:sorry2: no i dla mnie to bedzie jakies zabezpieczenie ze mi natalka nie wypadnie :laugh2:

A co myślisz, że przeleci ci przez szczebelki? ;-):-D


Te sanki są super. My też już je oglądaliśmy na allego i zastanawialiśmy się nad nimi :tak: Chyba babcie kupią wnukowi saneczki :tak::-D
 
Monika nie zapominaj ze ja mam dwie dziewczyny i jedne sanki:-D:-D:-D:-D:-D:-D emila zawsze trzyma natalke jak ja o to poprosze ...ale nie zawsze sie to podoba natalce no i moze prysnac z uscisku emilki;-):-)
 
Sanki ... super sprawa :tak:, my dostaniemy od dziadków na Mikołaja i nie mogę się doczekać naszej wspólnej pierwszej sankowej wyprawy :-)

Kupiliśmy Mateuszowi mówiącego i śpiewającego Kubusia Puchatka na Mikołaja, bo on Tinitini (czyt. Kubuś :-D;-)) strasznie kocha ... no ale w związku z jego chorobą daliśmy mu go wczoraj ... więc zostaliśmy bez mikołajkowego prezentu :sorry2::baffled:

Bardzo nam się podobają jeszcze te Amazing Animals, które kupiła Dominisiowi Kama, super jest ta zwierzęca kolejka i można do niej poźniej dokupować wagoniki z innymi zwierzakami, więc postanowiliśmy, że tą kolejkę kupimy mu pod choinkę ... ale co na roczek to nie mam jeszcze pojęcia ... :zawstydzona/y:

Aph ... jak idzie zdmuchiwanie świeczek Robercikowi??? ... bo my za jakiś czas też chyba powinniśmy zacząć ćwiczyć ;-)
 
Jakiś czas temu kupiłam takie urządzonko do robienia baniek i Witek usilnie obserwowal jak wydmu****ę bańki. Teraz jak tylko biorę do ręki te bańki to on już zaczyna dmuchać. Nawet ładnie mu to idzie, ale nie wiem czy zdmuchnąłby świeczkę :-D
 
reklama
Oj, ciezko z ta swieczka, ciezko. :no: Nie wiem jak nam pojdzie na ten roczek. Narazie zaczal sie oswajac z plomykiem i probuje go lapac, czego wczesniej nie robil. :baffled:
 
Do góry