reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

My na mikoalaj kupilismy klocki:
ORYGINALNE KLOCKI SENSORYCZNE BABY BLOCKS PROMOCJA (260731957) - Aukcje internetowe Allegro
ciuchcie:
SUPER KOLEJKA DLA MALUSZKA - EKSTRA ZABAWA !!! (265994549) - Aukcje internetowe Allegro
i drugie klocki:
GOLD KIDS - BULDINGBLOCKS - ORYGINALNE 62 ELEMENTY (263959555) - Aukcje internetowe Allegro

na swieta chcemy mu kupic wlasnie jakies wieksze autko, a na roczek nie mam pojecia. Jeszcze na dodatek to w ten sam dzien wypada, a powiedzialam, ze nie dam mojego dzieciaczka oszukac i ma dostawac 2 prezenty, nie daruje nikomu. ;-)
 
reklama
fajna ta kolejka:-)a my klocki mamy takie same byly razem z jezdzikiem chipciem:tak:ja sie zastanawiam nad zakupem malemu stoliczka z krzeselkami ;-)no i oczywiscie jakies nowe zabaweczki;-)
 
Fajna ta kolejka i te klocki do skladania.

Witek widział u koleżanki te kulki sensoryczne i też zero wrażenia. Ominął je i zainteresował się czymś grającym. Więc chyba muszę iść bardziej w tym kierunku.
 
Tika oj mamy tak mamy :crazy: aryanka wogole zabawki nie interesuja popatrzy dotknie wlozy no buzki i rzuca w kat:wściekła/y:
 
U nas najlepszymi zabawkami sa garnki, lyzki piloty od telewizora i wszystko czym mozna waliz i zeby wydawalo jak najglosniejsze dzwieki inaczej nie wbudza zainteresowania.:rofl2:
 
Ja chcę kupić Hani konia na biegunach, choc chyba jest jeszcze za mała na niego, ale sporządzam listę dla chrzesnych i babci, więc konik też sie znalazł, a co:-D. Do tego rowerek, samochod taki duzy na akumulator(ale to na roczek), babcia ma kupic na gwiazdkę taką fajna lalke z Carrefoura;-). Chrzesny pracuje w Anglii, więc niech rozpieszcza chrześnicę haha:-D:-D:-D:rofl2:.
 
reklama
Do góry