reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A widzisz mamuś dlatego ja Ciebie od rana wypatruję .... bo wiesz co ..... made mi wysyłała fotki z telefonu jej pana nie ze swojego bo mówiła, że jej to archeo .... no i ja nie bardzo z tym smsowaniem.... nie wypada mi jakoś tak :dry:
 
reklama
KOCUREK- o żesz...no to faktycznie ...
szkoda,bardzo szkoda.....
tyle dni to jeszcze nie bylo ,zeby sie nie odzywala...;/

mam nadzieje ,ze sie odezwie i przede wszystkim ,ze wszystko gra..
 
mama już dawno bym do niej pisała :-( no nic czekamy ..... mam nadzieję, że w najgorszym wypadku przytula porcelanę non stop i nie może patrzeć na kompa ....... kurczę
 
KOCUREK- no też na to licze-moze ma tak jak Wisieńka i poprostu nie moze patrzeć na kompa...

WIOLKA,LIL,RURKA,GUMISIA,MARGOLCIA-co u Was ,gdzie jesteście??

JOS- pamietam o Tobie i tule..
 
Wrzuciłam twarożek i tabletkę falvit mama i popijam kolejną herbatką ;-) jestem taka szczęśliwa, że mam zwolnienie na ten tydzień :tak:

lili mignęłaś mi gdziesik :-D
 
Witam was wszystkie

Dawno mnie tu u was nie było i postanowiłam w końcu zajrzeć zanim się rozpakuję :-)
U nas zawierucha za oknem mało głowa nie odpadnie ale mimo to na jakiś spacerek trzeba się wybrać by przewietrzyć móżdżek:-)
Samopoczucie w jak najlepszej formie ale za to mały świruje i kręgosłup niestety mi wysiada ale to chyba takie uroki.

Gratuluję wszystkim nowym mamuśką jakie się pojawiły i za przyszłe trzymam kciuki.:-)

 
Kocurku, Mama gdzieś tam mignęłam, bo chciałam się przywitać i zaraz uciekam do koleżanki na kawkę. Wczoraj byłam na piwku i troszkę mam głowę ciężką. Mamy taką fajną knajpkę, gdzie można wypić piwko z różnymi syropami: mango (najlepszy!), miętowy, czekoladowy, bananowy, truskawkowy, waniliowy, kasztanowy, arbuzowy, kiwi, czarny bez i mnóstwo innych - to piwo od razu jest takie pyszne, że szok!

A humorek u mnie w miarę dobry, ale gdzieś tam w środku mam napięcie z powodu tych plamień, bo badałam szyjkę macicy i tam to bardzo krwawo wygląda, po prostu niewiele na razie "wylatuje" i dlatego myślałam, że to tylko małe plamienia. No ale grunt, że badam to. I mam nadzieję, że to nie jakaś choroba niedobra! Dziś 4 dzień plamień, a do @ jeszcze 6 dni!

A co z made się dzieje??? Z tego co widzę martwicie się o nią - kurcze może ma takie mdłości, że wysiedzieć nie może - tak może być. Jak tylko się odezwie a mnie nie będzie to całuski dla niej!

A czy Palemka wczoraj się odzywała??? Nie nadrabiałam już nic niestety.
 
Dzień dobry kochane ;-***

ufff... udalo sie Was nadrobic.. ;-)

Popijam herbatke..ktos ma ochote? zapraszam. ;-)

u mnie zero zmian...@ brak... test jedna krecha... wizyta u gina w piatek.
 
reklama
JADZIA cześć :) mówisz ,ze Mateuszek daje w kość ??:))
no ,ale tak jak mowisz-takie uroki końcówki ciązy ..wszystko juz czekana maluszka ??

KOCUREK- no fajnie,ze teraz mozesz sie troche poczuć domowo...pewnie jeszcze w piżamce co ??:)


ja poodkurzalam i dól i góre i chyba zrobie jeszcze jedną kawe bo ciśnienie do kitu...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry