reklama

Rodzeństwo - szaleństwo :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2012' rozpoczęty przez katjusza77, 5 Styczeń 2012.

1. katjusza77

katjusza77 szczęśliwa mama :-)

Sierpnióweczki - jest wśród nas wiele dziewcząt, które zostaną mamusiami po raz drugi, trzeci itd. Jedne mają w tym więcej doświadczenia, inne żadnego (w tym i ja). Na tym wątku możemy wymieniać się poradami na temat tego jak i kiedy poinformować o rodzeństwie, jak przygotować dzieciaki a potem jak sobie radzić z ich różnymi zachowaniami. No i tak w ogóle poplotkować o wyczynach naszych maluchów :-)

Ostatnia edycja: 5 Styczeń 2012
  2. katjusza77

może na początek swojego pierwszego posta, niech każda z nas (szczególnie te, które nie mają takiej informacji w suwaczku) pochwalą się swym dobytkiem ;-)

Ja ma dziesięciomiesięczną córę Natalkę :-)

3. reklama
  4. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Fajnie tylko jak ja te wszystkie wątki ogarnę :rofl2:

5. katjusza77

Ty tam nie narzekaj tylko chwal się dobytkiem :-)

6. kakakarolina

kakakarolina Moderator

to ja myślałam że dawno jasne no ale... Mój dobytek ma dwa lata i imie popularne wśród jamników. Najkochańszy Maks na świecie ;-)

7. sempe

sempe doświadczona mama

ja to chyba najbogatsza jestem:-) mój dobytek to az 4 dzieciory:-D 2 chłopcy i 2 dziewczynki i 5 w drodze.
    jest lepiej niz myslałam

8. thinka

thinka Mama Lusi i Laurki!

Luiza ma już skończony rok i szaleństwo w domu pełne :-) Biega tam i z powrotem ze swoim misiem i ciągle woła "mniam mniam":-D

9. kropcia

kropcia Zaangażowana w BB

Moje pociechy już duże - 7 i 10 lat...

Im już powiedziałam o rodzeństwie, które pojawi się latem,
    bo są już kumaci, ale jak miał się młodszy urodzić,
    to starszemu powiedziałam dopiero jak zaczęłam się zaokrąglać.
    Dla niego zresztą to była abstrakcja - skąd miał wiedzieć
    co to znaczy "młodszy brat" jak miał 2,5roku? :huh:

A jak się ten młodszy brat pojawił, to po tygodniu usłyszałam:
    "mama, odnieś go już do szpitala...". :szok:

Dziś drą ze sobą koty, rywalizują na każdym kroku, ale jeden bez drugiego żyć nie może.
    Tęsknią za sobą szalenie, kiedy rozstają się na dłużej niż kilka godzin...

10. reklama
  11. kakakarolina

kakakarolina Moderator

No właśnie kropcia ja to jeszcze później zamierzam powiedzieć tak w czerwcu myślę dopiero ....
    Sempe dobytek imponujący :tak: Rafał i Robert nie dorobili się suwaczków i muszę teraz liczyć ...:rofl2:

12. sempe

sempe doświadczona mama

juz juz poprawiam:-) Rafał ma 12 lat Robert 18lat Angelinka 5 zaraz skonczy a Alicja niedługo 2,5 roku skonczy:-)

za kazdym razem jak pojawiało się rodzenstwo kazdy się cieszył, teraz tak samo jedyne zdanie jakie padło to jak my się teraz pomiescimy!!! fakt mamy tylko 4 pokoje, dom stanie za 2 lata więc musimy cos wykombinować! Malenstwo miało byc w zeszłym roku ale jakos nam przeszło i jak teraz miałam przymuszoną przerwe od anty od razu wiedziałam ze zajde!!! jestem płodna chyba przez cały cykl:-D

Poleć forum