reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzeństwo - szaleństwo :-)

katjusza77

szczęśliwa mama :-)
Dołączył(a)
11 Sierpień 2010
Postów
3 307
Miasto
Kraków
Sierpnióweczki - jest wśród nas wiele dziewcząt, które zostaną mamusiami po raz drugi, trzeci itd. Jedne mają w tym więcej doświadczenia, inne żadnego (w tym i ja). Na tym wątku możemy wymieniać się poradami na temat tego jak i kiedy poinformować o rodzeństwie, jak przygotować dzieciaki a potem jak sobie radzić z ich różnymi zachowaniami. No i tak w ogóle poplotkować o wyczynach naszych maluchów :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
może na początek swojego pierwszego posta, niech każda z nas (szczególnie te, które nie mają takiej informacji w suwaczku) pochwalą się swym dobytkiem ;-)

Ja ma dziesięciomiesięczną córę Natalkę :-)
 
ja to chyba najbogatsza jestem:-) mój dobytek to az 4 dzieciory:-D 2 chłopcy i 2 dziewczynki i 5 w drodze.
jest lepiej niz myslałam
 
Luiza ma już skończony rok i szaleństwo w domu pełne :-) Biega tam i z powrotem ze swoim misiem i ciągle woła "mniam mniam":-D
 
Moje pociechy już duże - 7 i 10 lat...

Im już powiedziałam o rodzeństwie, które pojawi się latem,
bo są już kumaci, ale jak miał się młodszy urodzić,
to starszemu powiedziałam dopiero jak zaczęłam się zaokrąglać.
Dla niego zresztą to była abstrakcja - skąd miał wiedzieć
co to znaczy "młodszy brat" jak miał 2,5roku? :huh:

A jak się ten młodszy brat pojawił, to po tygodniu usłyszałam:
"mama, odnieś go już do szpitala...". :szok:

Dziś drą ze sobą koty, rywalizują na każdym kroku, ale jeden bez drugiego żyć nie może.
Tęsknią za sobą szalenie, kiedy rozstają się na dłużej niż kilka godzin...
 
No właśnie kropcia ja to jeszcze później zamierzam powiedzieć tak w czerwcu myślę dopiero ....
Sempe dobytek imponujący :tak: Rafał i Robert nie dorobili się suwaczków i muszę teraz liczyć ...:rofl2:
 
reklama
juz juz poprawiam:-) Rafał ma 12 lat Robert 18lat Angelinka 5 zaraz skonczy a Alicja niedługo 2,5 roku skonczy:-)

za kazdym razem jak pojawiało się rodzenstwo kazdy się cieszył, teraz tak samo jedyne zdanie jakie padło to jak my się teraz pomiescimy!!! fakt mamy tylko 4 pokoje, dom stanie za 2 lata więc musimy cos wykombinować! Malenstwo miało byc w zeszłym roku ale jakos nam przeszło i jak teraz miałam przymuszoną przerwe od anty od razu wiedziałam ze zajde!!! jestem płodna chyba przez cały cykl:-D
 
Do góry