reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, czym jest kangurowanie? Dlaczego jest ważne zarówno dla wcześniaków, jak i noworodków oraz niemowląt - rozmawiam z dr nauk o zdrowiu, położną i doradczynią laktacyjną Moniką Jodłowską. Czy wiesz, że masz prawo kangurować po porodzie? Dowiedz się więcej Obejrzyj film i włącz się do rozmowy:)

Opowiedz, jakie ty miałaś doświadczenia. Czy w szpitalu dostałaś maluszka do kangurowania? Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

Ostatnia okazja, żeby wziąć udział i wygrać Eco zestaw- butelkę na sok i ekologiczne woreczki na zakupy! Weź udział

I kończy się konkurs, gdzie można zdobyć Pampersy Nie przegap!

reklama

Ropa i dziura za uchem

lena882

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny u synka zauważyłam takie coś. Zbierała się tam ropa więc wytarłam a tam jest taka dziurka. Nie wiem czy to dobrze na zdjęciu widać. Mieliście doczynienia przy swoich dzieciach z takim czymś?
Ogólnie to miejsce susze i główkę trzymam na drugiej stronie żeby to ucho miało powietrze. No i psikałam octeniseptem
20190820_162403.jpg
20190820_162403.jpg

reklama

ilmenau

Rozwiązania
0
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że to jest tzw. naderwane ucho. U niektórych dzieci łączy się to z alergiami pokarmowym albo z AZS a u niektórych przechodzi z wiekiem. Mój mąż w dzieciństwie często miał z tym problem, potem mu przeszło. Przemywa się to ocatniseptem i smaruje mascia cynkowa na wysuszenie ale jak pojawiła się ropa to może wybierz się do lekarza, żeby przepisał coś antybakteryjnego

Razer69gaming

Rozwiązania
0
Dziewczyny u synka zauważyłam takie coś. Zbierała się tam ropa więc wytarłam a tam jest taka dziurka. Nie wiem czy to dobrze na zdjęciu widać. Mieliście doczynienia przy swoich dzieciach z takim czymś?
Ogólnie to miejsce susze i główkę trzymam na drugiej stronie żeby to ucho miało powietrze. No i psikałam octeniseptemZobacz załącznik 1012178Zobacz załącznik 1012178
a mnie to wygląda na przetokę ale też nie chce straszyć. Córka ma po obu stronach uszu przetoki , jednak inaczej umiejscowione. Od urodzenia ma to ?

Razer69gaming

Rozwiązania
0
Nie jestem lekarzem ale wydaje mi się, że to jest tzw. naderwane ucho. U niektórych dzieci łączy się to z alergiami pokarmowym albo z AZS a u niektórych przechodzi z wiekiem. Mój mąż w dzieciństwie często miał z tym problem, potem mu przeszło. Przemywa się to ocatniseptem i smaruje mascia cynkowa na wysuszenie ale jak pojawiła się ropa to może wybierz się do lekarza, żeby przepisał coś antybakteryjnego
Ale gdzie naderwane? Proszę zbliżyć sobie zdjecie. Widoczna jest dziurka a nie żadne naderwanie

ilmenau

Rozwiązania
0
Naderwane to nazwa potoczna, objawia się rankami za uchem, pekajaca skóra i ropieniem. Nie jestem lekarzem, zdjęcie to zdjecie, napisałam ci to może być wg mnie.

lena882

Rozwiązania
0
a mnie to wygląda na przetokę ale też nie chce straszyć. Córka ma po obu stronach uszu przetoki , jednak inaczej umiejscowione. Od urodzenia ma to ?
Właśnie tego nie wiem bo chłopcy wczoraj mieli miesiąc A wcześniej nikt tego nie zauważył. Nawet w szpitalu jak 2tygodnie leżeliśmy w szpitalu.

reklama

mamunia86

Rozwiązania
4
Naderwane uszko to nie jest. Naderwania są przy płatku uszka nie za uszkiem. Moi synowie mieli.

Nie wiem, ale ja bym do lekarza poszła. Moze to przetoka, chociaż chyba ona jest inaczej umiejscowiona zazwyczaj.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Nowe pytania

Do góry