reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Chciałabym się już pochwalić ale na razie brzuszek płaski jak deska - może dlatego że za bardzo umięśniony był?

Mój też sporo czasu był płaski, a teraz zaczyna się zaokrąglać, co oczywiście tylko potwierdza mój stan;-)a z czego mój mąż jest ekstra zadowolony.:-) Ja też nie wiem jeszcze jak wkleić zdjęcia, może mi któraś pomoże?
 
Ja sie wstydze narazie pokazac brzucho bo duzo tluszczyku widac...ale mimo to uwiezcie na slowo nabral juz ciazowych ksztaltow i to wszystko daje efekt na znacznie pozniej niz 11 tydzien:) Pewna znajoma zapytala czy przypadkiem nie spodziewam sie blizniakow bo brzucho taki pokaazny w 3 miesiacu ? :-D
 
Agatkaa jak ja byłam teraz w szpitalu czyli meisiąc temu to mnie się połozna jedna pytała czy to już 20 tydzień a był 9:-p:-D
 
Mnie co druga wtajemniczona osoba zagaduje o blixnięta....hmmm brzuszek mam wiekszy niz w poprzedniej ciaży jak na 9 tydzień ale... zobaczymy na poczatku wrzesnia - moze tym razem zrobi mi gino USG no i wtedy to juz chyba bęzie wiadomo ile ich sie tam porobiło tych dzieciów:)mąż,mama,siostra i wiele innych osób twierdza ze typowo blizniaki - ja bym wolała sie wstrzymać z wyrokiem.... choc genetycznie obiązenie jest z obu stron;)
 
oj mój brzuch też jak na bliźniaki:-):-):-) ale stwierdzono jednego mieszkańca, więc pewnie tak jest:-):-)
w pierwszej ciąży brzusio się pokazał w połowie 6 miesiąca, ale rzeczywiście mięśnie brzucha miałam wtedy mocne, a teraz.... hmmm... wczoraj jak założyłam bluzkę z podwyższonym stanem to spokojnie 7 miesiąc:-):-):-)
 
No, to ja na początku 9 tygodnia i przed obiadem :) Wieczorem jestem dwa razy większa :)
bb2ps6.jpg
 
Mnie ktoś to zdjęcie musi zrobić, bo inaczej nic nie będzie widać:wściekła/y:. Ale brzunio podobny wielkością jak u Remeny :tak:.
 
reklama
Do góry