• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Rosnące brzuszki

reklama
Giza - super brzuszek - taki okrąglutki! :-D No i jak pisały dziewczyny wcześniej, faktycznie wszystkie kg w brzuszek Ci poszły bo tu zgrabniutka jesteś:tak:
 
reklama
Z Przemkiem też miałam taką piłeczkę. Na patologii jak leżałam, to się dziewczyny śmiały, że piłkę od kosza połknęłam ;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry