reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Mi czasem puchna palce u dloni, szczegolnie jak sie zrobi bardzo cieplo
a dzisiaj doszly mi bole piersi...chyba sie mleczarnia szykuje...czy w staniku czy bez i tak boli.....Mam wrazenie ze piersi urosly mi o kolejny numer...ajjjjcc
Dla mnie wieczory tez najgorsze, padam z nog....
a w nocy tez mi sie ciezko przekrecac z boku na bok....
Ja jeszcze troche musze pociagnac....
 
reklama
To ja się dołączam do ogólnego narzekania :) u mnie spuchnięte nogi - moje najnowsze marzenie to kupić sobie po porodzie jakieś ładne buty o dwa numery mniejsze od adidasów które jestem zmuszona teraz nosić :D no i nasilają się dolegliwości palców rąk - zwłaszcza prawej - dłonie też puchną i mam gorsze czucie w opuszkach - takie drewniane i kłuje jakby drętwiały cały czas. Noce to mi się nawet udaje przespać- czasem wstaję raz na siusiu a czasem wcale - jak leżę to tak Karolek nie uciska mocno na pęcherz, gorzej jak siedzę albo wstaję - wtedy latam co chwila...Ale z tego co widzę może być jeszcze gorzej :D ale ja mam nadzieję że jeszcze co najwyżej 2 tyg i koniec :)
 
A mnie piersi bardzo bola....miejsce pod piersiami....nie moge nosic stanika w ogole...bo mi sie wrzyna bardzo....
Ja to jeszcze pewnie 4 tygodnie....I mam nadzieje ze nie bedzie duzo gorzej...
 
dziewczyny nie chce starszyć ale ostanie tygodnie sa najgorsze!!! Człowiek puchnie, mi osobiście drętwieją ręce, nie moge spać, każdy ruch dziecka boli.... A cała ciążę znosiłam super. Dopiero koło 37 tygodnia tak mi dopiekło. Teraz już tylko czekam i czekam i chyba poczekam...... ( a całą ciążę brałam Luteine i kaprogest i aspargin i miałam nie donosić :))
 
Gluszek nie strasz.... ;D ;D ;D ;D
ja juz mam klopoty ze snem...Mateuszek wierci sie strasznie i nie daje mi spac...
a dzisiaj pierwszy raz zlapal mnie skurcz nogi nad ranem...wyskoczylam z lozka zaraz i ledwo moglam noge rozprostowac...
 
Agaciulka28 ma jutro cesarke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymajmy za nią kciuki żeby wszystko było ok z dzidzią. Następna mamuśka na liście dojdzie. Jak tylko coś będe wiedziała jutro to odrazu napisze!!!!!!!
 
reklama
maz tez czeka na cynk od Agaciulki, bo obiecala napisac smsa jak juz bedzie mogla, zeby uzupelnic liste :)
 
Do góry