reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

Agaciulka urodziła zdrową dziewuche!!!!! 3kg, 52cm, 10 punktów :laugh: :D Obie dobrze się czują, teraz trwa nauka karmienia piersią ;D :D GRATULUJĘ!!!!!!!!!!! Jak tylko odpoczną wyśle mi Agaciulka zdjęcia i napewno je zaraz po odebraniu umieszcze :D
 
reklama
[move]GRATULACJE AGACIULKA


Dużo zdrówka i szybko wracajcie do nas:)))

Ale fajowo, rzeczywiście się zaczęło:))))))))
 
lista juz zaktualizowana ;D
czekamy tylko na zdjecia i godzine porodu :D
gratulacje Agaciulko!!! :D
 
Agatatje z tego co czytalam na majowkach to ty tez już chyba na dniach:)))
 
Agaciulka wielkie gratulacje i wracajcie szybko


114813670187830.gif
 
ell, no w sumie wczoraj juz rodzilam, ale skonczylo sie na rozwarciu, wypadnieciu czopa, skurczach i.......zaniknieciu skurczy
czyli ekscytujaca noc po ktorej nastapil nudny dzien ;D
ale moze jeszcze uda mi sie jakies skurcze wyprodukowac ;)
musze sie otrzasnac z szoku ;)
 
AGATATJE CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA WIADOMOŚĆ O TYM,ŻE JUŻ MASZ PRZY SOBIE, NA RĘCACH SWOJE MALEŃSTWO...CZAS NA CIEBIE....TO JUŻŹ TUŻ TUŻ....TRZYMAJ SIĘ!!!!!!!!!!
 
dzieki Olu, mysle, ze jak ochlone po wczorajszym to sie rozkreci wszystko i jedno juz wiem:
nie jezdzic do szpitala za wczesnie......co prawda to ciezko powiedziec, ale teraz umiem juz jakos ocenic bolesnosc skurczy.
a najgorsze ze ciezarnym kaze sie liczyc odstepy miedzy skurczami, my sie chyba za bardzo tym przejelismy ;)
ogolnie rzeczywiscie musi niezle lupac zeby juz trzeba bylo jechac ;D
ale nigdy nie wiadomo ;)
 
reklama
Agaciulka gratuluje coreczki i udanego porodu !!!!!!!!!

Agatatje jakby nie bylo to juz dojzalas do porodu, wiec czekamy niecierpliwie razem z toba ;)
 
Do góry