reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROZDWOJONE CZERWCÓWKI!!!!!!!!

reklama
moj mezyk jak tylko bedzie mial czas to zaktualizuje liste!
sorki dziewczyny ze takie sa opoznienia, ale z mala kluseczka w domku, to czas jakos szybciej leci ;)
trzymajcie sie :D

gluszek, buziaki!
 
ha - i GRATUUULUUUUJEMY - kolejnym mamusiom - Ell i Kasi!..ale fajowo :):)

Kasiu koniecznie napisz jak po cc się czujesz. Czy karmisz piersią ..itd..Opisz wszysciutko:):)- bo ja tu zdana wiedzy!:)..n.t.: tego co mnie czeka
 
Witajcie babeczki! Dopiero dziś mogłam po 3 tyg. wstać z łóżka  :) i od razu spełzłam piętro niżej do kompa żeby zobaczyć co u was! A tu tyle się dzieje!!!
Kochane rozdwojone Mamuśki - moje serdeczne GRATULACJE - dzieciaczki są absolutnie zjawiskowe!!!!! Życzę żeby się zdrowo chowały i rosły jak na drożdżach!!
Całuję was bardzo serdecznie! Zaraz muszę wracać do łóżka, bo na razie wolno mi tylko na trochę wstawać. Pozdrawiam!
 
Gratulacje mamuski :) ... szkrabiki sa przeslodkie :)

Jeszcze nierozdwojonym mamuskom zycze szybkiegi porodu :)
 
reklama
kochane dziewczyny, nic nie moge znalesc o ell poza gratulacjami, czy ktos ma jakies info?
bo maz sie pali do aktualizowania strony ;D
 
Do góry