reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozkład dnia

Aniasorsha,
doskonale Cię rozumiem, moja Zosia jest na 10 centylu wprawdzie ale wzrostowo na 50 więc chudzielec z niej prawie bez fałdek. Lekarze mnie też pocieszają że ma to po mnie - ja jestem bardzo szczupła - półtora miesiąca po porodzie wchodziłam w swoje ciuchy sprzed ciąży. Więc chyba taki metabolizm w genach odziedziczyła...
Chyba trochę odbiegłyśmy od tematu:-)
 
reklama
my też w okolicach 10 centyla ale je ładnie , obiadku tak ok 200 ml, z deserkami średnio bo nie przepada ( tak jak Julek i Noemi) za słodkim.. prędzej zje zupke niż babana... chcociaż dzisiaj na deserek dostał kisielek z bobowity ( z soku) z jabłuszkiem i wciągnął 180 ml. Mleko rano ok 100, a wieczorkiem mleko z kaszką z butelki ok 140 - 210 ml. no i w nocy cycek
Nie wiem po kim to mabo do chudzielców to ja nie należę.....
 
Aniasorsha,
doskonale Cię rozumiem, moja Zosia jest na 10 centylu wprawdzie ale wzrostowo na 50 więc chudzielec z niej prawie bez fałdek. Lekarze mnie też pocieszają że ma to po mnie - ja jestem bardzo szczupła - półtora miesiąca po porodzie wchodziłam w swoje ciuchy sprzed ciąży. Więc chyba taki metabolizm w genach odziedziczyła...
Chyba trochę odbiegłyśmy od tematu:-)

Hihihi, to wypisz wymaluj jak u nas :-) jak Martusia miała 2 miesiące to byłam z nią u mamy i spotkałam koleżankę, której nie widziałam od skończenia szkoły, to nie chciała wierzyć, że to moje dziecko, bo niby jakim cudem tak wyglądam :-D
A Martusia jest tak ciut poniżej 25 centyla, chociaż je całkiem sporo, i pediatra jak pyta ile je to robi wielkie oczy. Moja mama też zawsze się dziwi, bo ja jako dziecko byłam chuda, ale Marta jeszcze bardziej.
Pediatra mówiła, że jeśli dziecko jest nisko w siatce centylowej, ale nie spada, i dobrze się rozwija, to nie ma się czym martwić. I tego się trzymajmy, dziewczyny!
 
A wiecie co - ja spojrzałam na tą siatkę centylową dla osiemnastolatków - dziewczyn i też jestem na 3 centylu :) Najwyraźniej nieodrodna córaczka mamusi z Olci :)
 
A ja nie wiem na ktorym centylu jest Mati ostatnio, musimy sie wybrac do naszego lekarza bo dawno nie bylismy
Mati tez zarloczek..nawet ostatnio deserki zjada....hitem sa kaszki i zupki:))
A juz niedlugo beda kanapeczki...yupiii
 
reklama
Do góry