reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

bedytko prosze jak ladnie wychowana coreczka ci rosnie:D:D slicznie Alutko!!

karoo takiej slodkiej dziewczynce jak Jagodziance wszystko sie UDA!!!! :D

u nas mala tez wlasnie nadaje NON STOP :D mowi calymi zdaniami, mozna z nia porozmawiac ladnie - co mnie cieszy bo jak jestem w pracy i dzwonie do moge troche z nia podyskutowac przez telefon :D no i z tego sie tez ciesza moi rodzice :)
poza tym polska mowa idzie coraz lepiej! ale zauwazam ze jak tylko troche odpuszcze i wiecej do niej mowie po ang.. zaraz przeskakuje i od razu wiecej mowi po ang, wiec staram sie jednak mowic glownie po pol do malej :D
 
reklama
Jagodzianka:-):-):-) boska!!
Domiska Alka też przez telefon lubi gadać, ale nam telefon służy raczej do puszczania muzyki, chociaż dzisiaj do mojego brata Piotrka "dzwoniła": halo Popek pijć Ali:-D
no i jak nie powiem jej proszę podając coś to zaraz mi zwraca uwagę: "posię sie móji"!!
 
matka co to za przyklad corce dajesz! :D wstyd zeby cie dziecko uczylo hihi ;)
prawda;-)
od jakiegoś czasu Alka odmienia swoje imię i nasze też, i tak na przykład mówi na siebie Aluta, mamuta, bratuta, mamuna baruna, aluna.... śmiesznie to brzmi, a jak mówi że idzie do pokoju to słychać "Aluta icie pakuju" ;-)
 
Domiska, jeszcze z rok i Szantusia opanuje dwa jezyki do perfekcji :tak::-) A teraz rzeczywiscie moze lepiej, zebym przede wszystkim mowila do niej po polsku, bo jednak tylko z Toba moze mowic tam w tym jezyku, prawda?

Bedytko, a to Ci Alutka :-D Mamusie poprawiac, dobre dobre :-D:tak:Aparatka mala.

Sara tez zaczela odmieniac imiona i np. jak cos jest mojej siostry to mowi "Moni", jak moje to "mami", jak babci to "babi" itd. :tak:I w ogole czesto do mojej mamy, cioć itd. mowi po imieniu :-D A wczoraj myslalam, ze sie posikam, ale to na zamknietym :-p;-):-)
 
Sandra no prosze jak Sarunia slicznie sie rozgaduje :D jeszcze troszke i claymi zdaniami bedzie mowic :)
bedytko ijeee widze Alutka juz slicznie odmienia !!! gratulacje!!!!!:)

u nas czasami mala nie odmienia rzeczownikow - niestety wydaje mi sie ze duzy wplyw na to ma jezyk angielski bo w ang sie w ogole nie odmienia rzeczownikow :/ no ale przyjdzie na to czas :D
 
u nas czasami mala nie odmienia rzeczownikow - niestety wydaje mi sie ze duzy wplyw na to ma jezyk angielski bo w ang sie w ogole nie odmienia rzeczownikow :/ no ale przyjdzie na to czas :D
no właśnie, nic się nie martw, dobrze że Szantusia mówi po polsku, a gramatycznie to ma jeszcze czas:-)
 
Smialam sie ostatnio z Sary, bo pytam jej rano co mam jej wlaczyc na DVD, a ta do mnie "holol" :szok::-D
Ja sie pytam: "Horror??"
A Sara z usmiechem: "Niiieeeeeee. Sala bać holol" :-D
I zakryla oczy raczkami i mowi: "O, tak bać" :-D:-p:-D
 
reklama
Do góry