reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Myłam dzis lodowke i, co jest u mnie standardem, wysliznelo mi sie z rak jajko, ktore po bliskim spotkaniu z podloga, utworzylo tamze pierwsza faze jajecznicy:-p Pszczola, szpieg numer 1, przyleciala, dokonala szybkich ogledzin, po czym podsumowala: "O kulcię, ale nalobiłaś":baffled::-D:-D:-D:-D
 
reklama
daleko nam do rozgadanych dziewczyn... no ale..
dzisiaj Alka dostała gadającą lalkę, jak się na brzuch naciśnie to gada, nawet ładnie po polsku, i tak sobie naciskała, naciskała i w pewnym momencie do lalki: "CISZA!" myślałam, że padnę:-p
 
Pszczola ktoregos dnia podeszla do P. i zaczela znienacka grzebac mu w kieszeni spodenek. P. zdziwony pyta, co robi, a ona na to: "Pieniąśków siukam":-D:-D

Byla ze mna w lazience, kiedy bralam prysznic i wypatrzyla moja blizne po cc (choc jest juz baaardzo malo widoczna), pokazala na nia palcem i powiedziala "Pan doktolek ijął Maję mamusi bziuśka dziulem":tak::tak:


 
reklama
Do góry