reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

Siluniu, no to sie Zuzu rozgadala :-D Brawo dla niej! Super musialo to brzmiec ten jej jezyk polsko-francuski :-D;-):-D Slodka!
 
reklama
No proszę, coraz wiecej gadulek:-D Gratulacje:tak::-D

Pszczola obudziła sie dzis nad ranem i wola mnie ze swojego lozka: "Jatunku! Pomoci! Mamo, no chodź mamo do fojej ciólećki!":tak::tak: a jak w koncu sie dowloklam polprzytomna do niej do lozka, to wyjasniła: "Baldzio brzidki pan mi śnił":tak:
 
ja pierdzielę:-) skąd jej się takie teksty biorą:-D:-D:-D

Podejrzewam, ze stad, iz podczas pobytu u mojej mamy nie przypadla jej do gustu afrykanska figura (moi rodzice maja cala chalupe obstawiona sztuka afrykanska...) przedstawiajaca glowe faceta z megawielkimi ustami (za kazdym razem jak przechodzila obok, mowila: "Nie podoba pan muzin mi"), ale sadzilam, ze "urok zostal odczyniony", bo dostala czarnoskora lalkę, ktora uwielbia. Mysle, ze znowu jej "nadejszło" po obejrzeniu z wlasnym ojcem kilku teledyskow na Vivie...:-p
 
Nie no, Pszczola jest niesamowita!!!:szok: Mnie sie normalnie wierzyc nie chce, ze one z Sara sa w tym samym wieku! :no::szok::-D
A co do murzynow to moje dziecko za kazdym razem jak widzi w gazecie, telewizji, sklepie itd. czarnoskora osobe to mowi "bum bum" i zaczyna niby grac na bebenkach :-D:-D:-D To z Teletubisiow - taniec bum bum :-D:-D:-D
 
Nasza Jagoda z kolei spiewa i mam z niej taki ubaw, ze hej. Uwielbia bajke Tuwima "Do biedronki przyszedl zuk" - nie dosc, ze sama znajduje w ksiazce, sama "czyta" sobie, to jeszcze spiewa - znam do tego melodie, spiewam jej to pare razy dziennie i od dawna to jest jej ulubiona piosenka. Ostatnio Jagoda standardowo otworzyla sobie bajke i kazala mi spiewac. No wiec spiewam, a ta siedzi na swoim lozeczku, owinieta w spiworek - zeby nie bylo - biedronkowy (kupilismy w rossmanie za 25 zeta), ksiazka na kolanach rozlozona i slysze " mmmmmm...... tonka tonka, mmmmmm...... tonka tonka, mmmmmm.... pupupu..." - tonka tonka to oczywiscie biedronka, pupupu to puk puk puk, bo przeciez zuczek tobi puk puk puk ;-) W trakcie spiewania kolysze sie do tego z boku na bok i macha jednoczesnie glowa :-D

Chociaz i tak nikt nie jest w stanie przebic Pszczoly :-D
 
jejku Jagodka musi brzmiec i wygladac suuuper!!! :D wielkie gratulacje!!!:D

u nas mala non stop wyspiewuje rozne piosenki :) czasami tez sobie wymysla piosenki i spiewa o mnie o tacie o Sissie naszym psiaku tez :D
 
reklama
Karoo, slodko musi brzmiec ta "tonka tonka" w wykonaniu Jagodzianki :tak::-D:tak:A w Twoim to juz w ogole ;-):-D:-D

Domiska, mala piosenkarka Wam rosnie :-D:tak::-D

U nas zabawnych powiedzonek brak, za to zabawne sytuacje owszem ;-):-D Wczoraj np. Sara wskoczyla do oczka wodnego przy Aspenie :-p Doslownie ulamek sekundy, a ten maly zgred hop i cala mokra :-p:-D (po kims to ma :-p) No wiec sciagnelam jej ubranie i na gole cialo zalozylam sama bluze (nie wzielam jej ani ubran na zmiane, ani pieluchy :sorry:), patrze a ona kuca i na srodku ogrodka, pomiedzy stolikami, sie wysikala :-D:-D:-D
 
Do góry