reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów

reklama
Z dzisiaj - byliśmy u "tesciow" na grillu na dzialce i "tesciowa" (megahipergumowe ucho plus antytalent wokalny) chciala umilic czas wnuczce i wydala z siebie ni mniej ni wiecej tylko kociokwik najgorszego sortu, majacy wg niej byc piosenka "Wlazl kotek na plotek":-p Pszczola (sluch absolutny;-)) spojrzala na nia z politowaniem i powiedziala: "Babciu, nie piewaj lepiej":-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl: Grzeczna Pszczolka:cool2::-p
 
hahha biedna babcia :D ehehehe dzieci sa tak szczere ze czasami naprawde trzeba uwazac ehehehhe :D:D

u nas wczoraj siedzimy za domkiem, relaksujemy sie, nagle mm wstal by wejsc po cos do domu i szturchnal szklanke z woda ktora sie rozlala po stoliku i podlodze.. po czym mala szybko go skarcila " Tata ! you're going to time out!" ;)
 
Dziewczyny nieziemskie :-D:-D:-D:-D
U nas nadal pojedyncze słówka, czasami wyrwie się dwa naraz. Jedynie ze złożonych doskonale jej wychodzi "cio to i kto to"

Wczoraj kupiłam jej herbatniki leibniz te ze zwierzakami, dorwała królika i pyta "cio to" odpowiadam króliczek (sąsiedzi na balkonie maja królika którego codziennie chodzi oglądać) poleciała na balkon i pokazuje króliczka mi palcem, mówię "króliczek", pokazuje na ciastko znów odpowiadam "króliczek" a ona zrobiła smutną minkę po czym do ciastka "papa" i władowała sobie do buzi :-D:-D
 
hahah i piosenkowa historia Pszczoly i krolikowa Oliwki the best :-) Szantuska pobija sama siebie i co tatus poszedl do konta za kare????

Zuzu ogladala swoja ulubiona bajeczke Andy Pandy......( historyjki 10 minutowe) pozwalam jej na 1-2 dziennie przed kompiela :tak: W jednej z nich Teddy ( pluszowy mis) wywalil sie i plakal, na co Zuzu zrobila smutasa i mowi ......Dudu bam, Andy au secours!!!!! przekladam na bardziej zrozumialy Misiu zrobil bum, Andy na pomoc;-)
 
Pszczola, Szantusia, Oliwka, Zuzu, Alutka - brawo dziewczynki :-D:-):-D:-) Jestescie swietne! :tak::-D

Ja narazie nie mam sie czym chwalic na tym watku, bo o zabawnych powiedzonkach nie ma mowy :-p Jedyne 2 wyrazy ktore Sara laczy jest "nie ma" :-p (tudzież "nie maM" :-p)
 
Alka gada, ale dosyć mało, nie tarjkota cały czas:-p
dzisiaj siedzi i ogląda bajkę nagle patrzy na mnie i mówi: "tato kupi I jajo papa"
tłumaczenie: ojciec pojechał kupić jajko niespodziankę Ali... tak sobie wytłumaczyła jego nieobecność w domu:tak:
 
dzisiaj Zuzu dawala lekcje dobrych manier swoim pluszakom.....
uczestnicy : Zuzu, Tabitha ( ulubiony kotek pluszowy) dudu ( najukochansza przytulanka)
Pousadzala zabawki na okolo stoliczka ( kazdy zmienial pozycje dziesiec tysiecy razy) w pewnym momencie tabitha spadla i uderzyla dudu na co moja corka zaaregowala upomnieniem
Bija no no no pa come ca, dudu boli, daj bisu
Tabitha nie nie nie nie rob tak , to boli dudu, daj mu buzi

to chyba najdluzsze zdanie wypowiedziane przez nia do tej pory.....sikalam ze smiechu w majty jak to uslyszalam , zebyscie widzialy jej powazna mine :-D
 
reklama
Do góry