reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozmowy (nie)kontrolowane

jus20sto

Matka Wariatka
Rozwiązania
0
Z racji tego ze nie wszyscy np. mamy sposobnosc pogadania bezposrednio w konkretnym watku( bo np. ktos jest ze styczniówek a ktos z wrzesniówek) rozmawiajmy tutaj...

ja zaczynam naja co słychac??

reklama

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
dziecko mi probuje plyte zeskanowac.. niezle mu to idzie.

a poza tym wlece, jak uda mi sie potwora spac polozyc, a i sama nie zasne razem z nim ;D

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
no to mi sie urwanie glowy zapowiada do poniedzialku. nie dosc, ze mam swoja prace, to jeszcze do napisania felieton i artykuly.. w sumie 7 textow. lubie miec prace, ale czemu na wczoraj?!! pani redaktor naczelna sie ocknela.. czyli kolejny weekend przy komputerze  :p

biorac pod uwage to, co za oknem to powinno mi byc w sumie bez roznicy.

tyle, ze odsuwa mi to perspektywe skonczenia tej mojej cholernej pisaniny. musze sie za to zabrac porzadnie, naprawde musze. i w sumie chce juz nawet. skonczyc, oddac, byc wolna. tak mi sie marzy...

dziecko niewyspane, marudzi od rana, nie rozumie, ze nikt mu nie kazal wstawac po 6.00.

bede zagladac pewnie. a najpierw lece do sklepu po gazety, bo musze poszukac inspiracji :)

jus20sto

Matka Wariatka
Rozwiązania
0
naja a do jakiej gazety pisujesz?
i to jakies konkretne tematy maja byc??

ja sie dzis obijam czekam na pielgrzymke rodzinną do małej...

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
aa... wizytacja ;D nie zazdroszcze chyba...

a pisze do polskiej ukazujacej sie w irlandii. walcze wiec ambitnie, co by ludziska poczytaly, co sie w kraju dzieje, poki tu siedze :p

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
artykuly przyjete do druku, wszystkie siedem ;) teraz jeszcze tylko musze poprawic text, za ktory sciga mnie redaktor biuletynu tu w polsce, mialam oddac w ub. tygodniu zdaje sie, ale to juz moj po fachu. obszerne cholerstwo, az mi sie zajrzec nie chce..

a tymczasem wreszcie ide popatrzec, jak moje dziecko wyglada, bo jeszcze troche i zacznie domagac sie cycka od swojej babci ;D

wlece wieczorkiem, jesli tylko nie bede miala odruchow wymiotnych na widok komputera. jak dobrze, ze jutro do pracy jade.. odpoczne sobie od tego pisania.

karolinna

grudzień 05,wrzesień 08
Miasto
Katowice
Rozwiązania
0
widzę ze trzeba zmienić tytuł wątku na rozmowy (nie)kontrolowane między nają a jus20sto :D ;)

naja świetna praca :)

jus20sto podziwiam jak radzisz sobie z takimi małymi kobietkami :) jeszcze raz wielkie gratulacje :)

jus20sto

Matka Wariatka
Rozwiązania
0
karolinna nie prawda kazy kto chce to moze tu gadac...

co do moich kobietek to sie dalej ucze jak robic tysiac rzeczy naraz i dodatkowo karmic cyckiem...

ps.naja ty młodego jeszcze karmisz??

naja

Fan(ka)
Rozwiązania
0
jus, karmie.. chcialabym przestac, ale nie wiem jak :) mlody uzalezniony straszliwie. jego ojciec twierdzi, ze trzeba go na odwyk wyslac, bo inaczej nie damy rady. najgorsze, ze zasypia tylko przy cycku. qrcze, przy drugim dziecku nie popelnilabym juz tego bledu. mam wrazenie, ze bedzie szedl do szkoly i nadal ssal :p

karolinna, nie jest to watek zamkniety, jak to teraz w modzie ;D pogaduchy ogolnodostepne, a ze tylko my sie udzielamy.. coz, bywa ;) w kazdym razie milo cie tu widziec :)

no, ja po jednej pracy /uczelnia/ i siadam do drugiej /pisanie/ poki dziecko spi. matka dzis zaszalala.. kupilam sobie buty i spodnice. spodnica nie w moim stylu, ale co tam, dlugie to i falbaniaste, jedna taka moge miec. za to buciki.. na takich szpilach, ze chyba nogi polamie ;D to co, bede sie uczyc chodzic ;) cale szczescie, ze to kozaczki /korzystam z przecen/, niedlugo wiosna podobno, to sobie spokojnie rok poleza. ale tak mi sie podobaly... :laugh:

reklama

jus20sto

Matka Wariatka
Rozwiązania
0
naja to cie pociesze ze moja mama tez odstawia małego od cyca...on ma 3 latka ;D

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
D Rozmowy nie-kontrolowane czyli zabawne powiedzonka,teksty,opowieści naszych Szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2006r. 436
K Bonusowa pinakolada -rozmowy nie tylko o ciąży Ciąża, poród, połóg 923
aniaslu Jak sobie radzić ze złością? Wieczorne rozmowy o emocjach Potrzebuję porady 8
aniaslu Rozmowy ze specjalistami. Nagrania do odtworzenia. Temat tygodnia 11
aniaslu Przemoc w związku. Tej rozmowy musisz posłuchać. Może komuś pomożesz. Temat tygodnia 0
aniaslu Rozmowy o wszystkim - prywatnie Rozmowy o wszystkim i o niczym 4104
Kazumi Lipcowe Mamusie 2020 prywatnie - lista i rozmowy Lipcowe mamusie 2020 7776
aniaslu Dalsze rozmowy staraczek 2017 Staraczki 2017 Ciąg Dalszy... 989
G Rozmowy o wszystkim i niczym Staramy się 14452
M Rozmowy z kimś interesującym w jesienne wieczory Białystok 1
JadwigaKijak Szukam rodziców do grupy focusowej - 50zł za 2h rozmowy Śląsk 0
M Rozmowy na temat szczepien Dzieci urodzone w kwietniu 2014 59
Salli Intymny kącik - czyli naszę rozmowy o łóżkowych sprawach :) Dzieci urodzone w styczniu 2014 569
majqa1 4-ro, 5-cio i 6-cio latki - zapraszam do rozmowy o naszych pociechach :) Przedszkolaki 226
justinkowa Prośba o rozmowy na gg. Możesz pomóc...zobacz 7
B Brak tematów do rozmowy w związku. Wypalenie? Relacje rodzinne 2
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
kruszki Rozmowy na temat wózków :) Archiwum sierpień 2012 713
A Intymne rozmowy listopadówek. Dzieci urodzone w listopadzie 2011 857
kamilaedi Rozmowy o karmieniu piersią / butelką Dzieci urodzone w marcu 2012 446
umi2 Pojedyncze Mamusie- Rozmowy Mam Jedynaków Jedynacy 2817
adddaaa Szczepienia, wizyty u lekarza i inne rozmowy na temat zdrowia naszych dzieci Dzieci urodzone w lutym 2011 2929
K Rozmowy o pierdołach, życiu, dziecku Staramy się 4608
mamoośka Codzienne rozmowy Samotnych rodziców Archiwum Samodzielnych rodziców 25710
M Poważne rozmowy Relacje rodzinne 43
D Ciąża czy nie ? Staramy się 2
emma73 Niemowle nie może zrobić kupki BB położna radzi mamom 2
emma73 Miesięczne niemowlę nie może zrobić kupki Potrzebuję porady 36
nowamloda12 Corka 8msc, jest nie do zniesienia Potrzebuję porady 10
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 2
Aaazym Kiedy po Ovitrelle pęka pęcherzyk? Potrzebuję porady 0
C Nie moge przytyc Potrzebuję porady 13
L "Nie chcemy znać wcześniej płci dziecka" Pytanie tygodnia 57
O Niemowlak nie chce jesc !!! Potrzebuję porady 3
A Nie chce pić wody i jeść zup! Żywienie 7
A Beta, lekarz nie widzi... Potrzebuję porady 21
W Nie bolą mnie piersi Ciąża, poród, połóg 4
Aaazym Jak wspomóc starania o dzidzię? Potrzebuję porady 17
Aniaanka Zywiec Zdroj niegazowany z roznym skladem? Nie kazdy nadaje sie dla niemowlaka? Potrzebuję porady 15
V Ciąża czy nie? Staramy się 7
Aaazym Nie mogę zajść w ciążę Staramy się 29
Katarzyna32 Ruchów dziecka nie odczuwam Potrzebuję porady 24
M Trzydniówka czy nie Potrzebuję porady 3
L Ciąża czy nie ciąża...? Potrzebuję porady 4
rossig Ananasowe staraczki - dziewczyny z udanych cyklów ... i nie tylko 😁☺️❤️ Staramy się 1482
L Ciąża czy nie ciąża? Potrzebuję porady 19
Mythopoeia Jak rozszerzać dietę dziecku, które nie siedzi? Potrzebuję porady 27
A 3 latek nie mówi i ma duże opóźnienia w innych sprawach :/ Trzylatki 36
aniaslu Zadaj pytanie pediatrze. Odpowie na nie 23.04 o godz.11 Potrzebuję porady 20
M Zarodek nie rozwija się pomimo rosnącej bety Potrzebuję porady 18