reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Dzień dobry, u mnie dzień zaczął się od boli brzucha w sumie już wczoraj zaczął mnie ciągnąć jak 9h stałam i śpiewałam :/ najpewniej zbliża siw okres :) trudno... jeśli się nie uda do lipca to musimy odłożyć starania na jakiś czas. W lipcu za rok moja przyjaciółka wychodzi za mąż wiec nie wiem czy się nie wstrzymać.
Mam średni dziś humor...
 
reklama
Wiem... Ale miałam nadzieję, że przybierać zacznę jak najpóźniej, no i nie tak skokowo... Chciałabym już sierpień. Albo chociaż czerwiec tak od 12;)
Ja w drugiej ciazy blyskawicznie zaczelam tyc po 3kg na miesiac [emoji23] potem wzielam na wstrzymanie ale i tak ciaze skonczylam z bilansem +22kg [emoji23]
 
Bedziesz sie na naszym rejonie panoszyć? [emoji23][emoji23]
Ja to juz w pracy.. nie chce mi sie bardzo ale wyjde o 13 a odrobie to w tygodniu.. chwile spędze z Jankiem jeszcze bo po tygodniu walki to dzisiaj nawet do pracy nie chcial mnie puscic.. popoludniu on pojedzie na kwatere od szefa bo za wozenie pracownikow na budowy dostaje kase ekstra ;) a ja rozpoczne swoj sezon rowerowy.. pogoda ma byc ladna to zrobie rozgrzewke na 10 km :) poki ciazy nie ma moge jeszcze kilka gram zrzucic i podciagnac kondycje zeby potem nie zdychac jak to sie zmeczona czuje [emoji23][emoji23]
A będę! ❤
 
@MisiaJasia oj przy mojej wadze startowej wolałabym przybrać góra 7-10kg, ale jeśli będzie mi szło po matce, to będzie "grubo". Ze mną i moja siostrą mama przybrała po 30 kg;) a jesteśmy rok po roku, ale potem wszystko zgubiła. No zobaczymy, ciąża rządzi się swoimi prawami:-)
7-10? Dziewczyno.. dziecko licz okolo 3.5kg. Wody plodowe oko 1-1.5.. lozysko, krew.. piersi.. ;)
 
Da się ja przytyłam 8kg w ciąży z Michałem [emoji4] zaczynałam z 59kg a kończyłam z 67kg miesiąc po porodzie miałam 57kg
A Michał ważył 3780g:)
Ja w 1 ciazy schudlam w 1 trymestrze 4kg.. potem przytylam 12kg wiec na koniec ciazy mialam +8kg.. dziecko 3400.. w dniu porodu wieczorem wazylam juz mniej niz przed ciaza.. pol roku po porodzie wazylam 49kg [emoji23] zero cycka.. zero tylka. Patyk.. az nieladnie
 
To ja zaczynalam w ciąży z Oliwierem 55kg kończyłam z waga 65 potem schudłam do 59 ale siedząc w domu podrzeralam [emoji24] teraz startuje z waga 66kg. I boję się co to będzie ale ja tak kocham jeść i slodycze
 
To ja zaczynalam w ciąży z Oliwierem 55kg kończyłam z waga 65 potem schudłam do 59 ale siedząc w domu podrzeralam [emoji24] teraz startuje z waga 66kg. I boję się co to będzie ale ja tak kocham jeść i slodycze
Ja za slodyczami nie przepadam ale uwielbiam domowe wypieki [emoji7] nauczylam sie jednak oszukiwac zoladek wodą i wypijam jej okolo 3l dziennie.. wiec az tyle nie jem juz :)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Witam sie jeszcze z łóżka. Wczoraj byłam ranny ptaszek za to dzis lenistwo pełną parą. Wczoraj byłam u znajomej na sesji,.aż jestem z siebie dumna. Tyle wytrzymałam i nawet ładnie wyszło. Wieczorem grillek i piwko. Także sobota fajnie zleciała.
Rano o 6.50 mnie synek budzi ...Mamusiu mamusiu pobudka. Otwieram oczy A on stoi z bukietem róż i tulipanków z laurką. Życzenia złożył, przytulił sie A ja sie aż popłakałam ze szczęścia ❤
 
Do góry