reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
Kochane proszę trzymajcie kciuki za moja jedyna komoreczke która pobrali [emoji24] jestem załamana i odechciało mi się wszystkiego . Lekarz teraz dzwonił ze wieczorem zaplodnia ją jeśli nabierze troszkę więcej mocy w czymś tam gdzie przechowują . Żyć się nie chce poprostu ile to mnie kosztuje to tylko ja wiem [emoji24][emoji24]
 
Kochane proszę trzymajcie kciuki za moja jedyna komoreczke która pobrali [emoji24] jestem załamana i odechciało mi się wszystkiego . Lekarz teraz dzwonił ze wieczorem zaplodnia ją jeśli nabierze troszkę więcej mocy w czymś tam gdzie przechowują . Żyć się nie chce poprostu ile to mnie kosztuje to tylko ja wiem [emoji24][emoji24]
3mam mocno kciuki, niech ta komoreczja będzie ta szczęśliwa [emoji106][emoji106][emoji106][emoji106][emoji274][emoji274]
 
Kochane proszę trzymajcie kciuki za moja jedyna komoreczke która pobrali [emoji24] jestem załamana i odechciało mi się wszystkiego . Lekarz teraz dzwonił ze wieczorem zaplodnia ją jeśli nabierze troszkę więcej mocy w czymś tam gdzie przechowują . Żyć się nie chce poprostu ile to mnie kosztuje to tylko ja wiem [emoji24][emoji24]
Trzymam kciuki [emoji110] musi być dobrze [emoji4]
 
Kochane proszę trzymajcie kciuki za moja jedyna komoreczke która pobrali [emoji24] jestem załamana i odechciało mi się wszystkiego . Lekarz teraz dzwonił ze wieczorem zaplodnia ją jeśli nabierze troszkę więcej mocy w czymś tam gdzie przechowują . Żyć się nie chce poprostu ile to mnie kosztuje to tylko ja wiem [emoji24][emoji24]

Kochana trzymam mega mocno kciuki[emoji173]️ ale ja wiem, ze będzie dobrze[emoji173]️
 
Najgorsze jest czekanie czy komórka się nada . A potem czy dobrze zapłodni a jak już dotrwa do transferu czy się zagniezdzi . Masakra oszaleje

Ja wiem, ze łatwo powiedzieć, ale nie szalej. Postaraj się wyciszyć, zajac się czymś może. Tak na siłę, bo w innym wypadku nie przestaniesz myśleć. A wiesz, ze teraz musisz być w 100% przygotowana to transferu, czyli musisz być spokojna i jak najbardziej to możliwe zrelaksowana.
Po prostu Ty się wycisz, a my za Ciebie odwalimy robotę stresując się i zaciskając kciuki
 
Kochane proszę trzymajcie kciuki za moja jedyna komoreczke która pobrali [emoji24] jestem załamana i odechciało mi się wszystkiego . Lekarz teraz dzwonił ze wieczorem zaplodnia ją jeśli nabierze troszkę więcej mocy w czymś tam gdzie przechowują . Żyć się nie chce poprostu ile to mnie kosztuje to tylko ja wiem [emoji24][emoji24]
Trzymam kciuki, uda się kochana tylko tak jak dziewczyny mówią postaraj się teraz wypocząć a wszystko będzie dobrze [emoji3590]
Mi lekarz polecał te glukozy gluco test, z tego co piszą to są spoko do przyjęcia i dziewczyny sobie chwalą [emoji6] a po jakim czasie zwymiotowałaś, że pozwolą Ci tego nie powtarzać?
Mam nadzieję że u Ciebie będzie lepiej [emoji85]
Po chwili, max 10 min więc nie wiem czemu tak mówi ale zobaczymy... Chciałam wam tu wrzucić wynik który moim zdaniem trzeba powtórzyć ale nie mogę bo coś się z alabem je*ie
Marta możesz iść chyba do dowolnego, w końcu to tylko kontrola. Ja w sumie jeszcze nie poszłam, ale byłam 2 tyg po porodzie na wizycie jak ciekła mi rana. Będę musiała go odwiedzić jak za jakiś czas nie przyjdzie @ bo trochę mnie to stresuje, myślałam że skoro nie karmię to dość szybko się unormuje a tu dupa, 3 m-ce po fakcie a dopiero jedna @.

@nikolka1203 ja robiłam 2 podejścia do glukozy, 2 razy zwróciłam, nie kazali mi więcej powtarzać. Cukrzycę stwierdzili mi na podstawie wyższego wyniku na czczo 2x i dlatego że jestem gruba (to już teoria pani z poradni diabet dla ciężarnych)
No właśnie ja mam na czczo cukier zwykle lekko poniżej normy ale nie wiem co to oznacza bo chyba na 100% nie mogę mieć cukrzycy w takim razie.
Teraz też mam dosyć niski zaraz wrzucę
 
reklama
Nie wydaje mi się żebym aż tak wszystko zwróciła.. Sama nie wiem [emoji2356]
IMG_20200113_193330.jpeg


Wynik glukozy na czczo z października 67 więc poniżej normy
 
Do góry