reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
No właśnie jestem już u mamy będę tęsknić za m. Ale i tak go nie ma. A jak mam siedzieć sama to wolę posiedzieć z mamą. Oliwier się na ogrodzie wybiega z psem przynajmniej
 
Hej dziewczyny, wybaczcie przez ten cały pogrzeb i wszystko do załatwienia nie miałam głowy do niczego.

Oczywiście jestem już po wizycie, krwiaków i torbieli nie ma. Niestety niedooga jakiejś tam fazy, za niski poziom jakiegoś tam hormonu i stąd krwawienia. Slyzowka urosla tym razem ładnie ale się sama nie zluszczy. Zespół niepeknieteho pęcherzyka ( że jak nie pękło to coś tam się nie wydziela i dlatego). Mam przez tydzień brać orgametril najpierw dawkę 2x2 przez dwa dni ( pierwszy dzień już wczoraj brałam) potem 5 dni2x1 w sumie tydzień. Powinno się uspokoić krwawienie a potem normalna porządna @. Jakby coś było nie tak albo mocny krwotok to dzwonić id razu, w razie krowtoku na pogotowie. Trochę chaotycznie ale ja z tych nerwów pół trudnych słów nie pamiętam z wizyty. Dr pow że po tamtych lekach musimy wyprowadzić trochę organizm ( po azalii) i jak dalej będzie tak to za 2,3 mące monitoring i leki chyba pojedziemy. Wybaczcie chaos wypowiedzi mało snu miałam przez ost dni.
 
Hejka dziewczyny a co tu taka cisza ? U mnie 21 dc i już od 3 dni czuje się na okres . Jakaś masakra . Zeszłym cykl był krótki , może to wina castagnusa? Cykle mam 27-29 dni a tu taki psikus . Myślicie ze niska prolaktyna wywołuje okres wcześniej ?
 
Hejka dziewczyny a co tu taka cisza ? U mnie 21 dc i już od 3 dni czuje się na okres . Jakaś masakra . Zeszłym cykl był krótki , może to wina castagnusa? Cykle mam 27-29 dni a tu taki psikus . Myślicie ze niska prolaktyna wywołuje okres wcześniej ?

Hej, wydaje mi się, że poziom prolaktyny ma wpływ na długość cyklu. A może czujesz się tak, bo się udało w tym cyklu? [emoji6] Ja pamiętam, że też wyjątkowo wcześnie zaczęłam czuć się jak na okres w cyklu, kiedy się udało, a zazwyczaj dopiero tego samego dnia albo dzień wcześniej coś odczuwałam.

Ja podczytuję cały czas, ale nie za dobrze się czuję, więc jakoś tak mniej się udzielam.
 
Witam dziewczyny,
U mnie okres pełną parą no i korzystam z obecności męża w domu. Niestety jutro już wyjeżdża[emoji17]

Obecnie relaksujemy się z dziećmi nad jeziorem. Przed chwila prawie zeszłam na zawał, bo chodził po mnie pająk[emoji33]
IMG_0075.JPG
 
Ale tu ost cicho wszystkie zaganiane [emoji16]

Rose super wypoczynek :-)

Ja dziś drugi dzień tab 2x2, od jutra 2x1 przez 5 dni. Plus taki ze odrazu przestałam krwawic :-)
 
Hej, wydaje mi się, że poziom prolaktyny ma wpływ na długość cyklu. A może czujesz się tak, bo się udało w tym cyklu? [emoji6] Ja pamiętam, że też wyjątkowo wcześnie zaczęłam czuć się jak na okres w cyklu, kiedy się udało, a zazwyczaj dopiero tego samego dnia albo dzień wcześniej coś odczuwałam.

Ja podczytuję cały czas, ale nie za dobrze się czuję, więc jakoś tak mniej się udzielam.

Wiesz nie chce się nakręcać bo już w zeszłym cyklu tez miałam objawy na okres wcześnie i dostałam. Ah czas potrzebny. Wczoraj bolał mnie brzuch na okres a dzisiaj już nie . Zrobię test za 2 dni
 
reklama
Do góry