reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hej dziewczyny witam się w niedzielny leniwy poranek ja jeszcze w luzku mąż mi właśnie śniadanko i kawusie zrobił do łóżka ( chyba coś przeskrobał)
ja dziś 8dc ale nie wiem czy nie zaczynają mi się dni płodne bo biorę clo od 2do 7 DC i od wczoraj wieczora bardzo mi mokro nie mam w domu testów żeby zrobić dopiero jutro mam jakąś aptekę koło pracy.
We wtorek idę do lekarza na 9 zobaczyć jak tam wszystko ładnie rośnie albo już uroslo i umówić jakiś termin inseminacji mam nadzieję że teraz nie będzie owulacji bo to się nie uda :(
A co z objawów podejrzewam że w tym miesiącu beda znów 2 pęcherzyki bo brzuch mnie boli tak samo jak wtedy kiedy były 2 jajeczka 2 miesiące temu więc to by tak pasowało że z jednego jajnika są po 2 jeśli dobrze rozumiem mój organizm i moje pobolewania brzucha. Bo zeszły miesiąc było tylko 1 jajeczko i totalnie nic nie czulam.
Trzymam za was wszystkie kciuki i czekam na wasze cudowne wieści o 2 kreskach i fasolkach
 
reklama
Ale tu ost cicho wszystkie zaganiane [emoji16]

Rose super wypoczynek :-)

Ja dziś drugi dzień tab 2x2, od jutra 2x1 przez 5 dni. Plus taki ze odrazu przestałam krwawic :-)

Super, ze przestałaś krwawić, bo to musiało być okropnie irytujące. Teraz najlepiej zrób sobie zwykła morfologię, może będziesz musiała się trochę posuplementować.

Wiesz nie chce się nakręcać bo już w zeszłym cyklu tez miałam objawy na okres wcześnie i dostałam. Ah czas potrzebny. Wczoraj bolał mnie brzuch na okres a dzisiaj już nie . Zrobię test za 2 dni

Trzymam kciuki za to, żeby test był pozytywny! :D
 
Jestem tydzień przed @ wczoraj wipilam polowe 0.5 krupnika słony karmel troszkę za szybko potem gorąca kąpiel z chłopakiem i od wczoraj po kąpieli tak bardzo boli mnie podbrzusze nie dość że kuje. To ciągle je czuje [emoji17][emoji17] co myślicie [emoji17][emoji17]
 
I jeszcze mam pytanie, wiem, ze o tym tutaj pisałyście, ale teraz tego nie znajdę - od którego dnia cyklu robicie testy owulacyjne? I ile mniej więcej ich kupujecie na jeden cykl?
 
reklama
Jestem tydzień przed @ wczoraj wipilam polowe 0.5 krupnika słony karmel troszkę za szybko potem gorąca kąpiel z chłopakiem i od wczoraj po kąpieli tak bardzo boli mnie podbrzusze nie dość że kuje. To ciągle je czuje [emoji17][emoji17] co myślicie [emoji17][emoji17]

Myślę, że co by to nie było, to krupnik nie miał z tym nic wspólnego :)
A jeśli chodzi o podbrzusze, to może być w sumie i okres i coś innego :p dlatego myślę, że teraz warto czekać jak rozwinie się sytuacja
 
Do góry