reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Wydaje mi się ok jest w granicach także myślę że dramatu nie ma. Lekarz wszystko wyjaśni
Cześć laski:)

Ja dzisiaj 3 dzień na clo :) krzyż mnie boli, jakby ktoś mi deską trzepnął. [emoji16] Dzisiaj załatwiłam zwierzakom szczepienie, rosołek się gotuje :)

Młoda pomysł na tą ścianę świetny, mi się takie rzeczy bardzo podobają, robią klimat :)
Mi się też taka ściana marzyła ale później zliczyłam koszta i wyszka mi cena z kosmosu [emoji51]
Dziękuję kochana. Napewno pomyślę a jak już urządze swoje drugie mieszkanie w DE to wrzucę wam zdjęcia. Właśnie czekam na podpisanie umowy i klucze i mam nadzieję że do końca miesiąca będę mogła się przeprowadzić do nowego mieszkania.

Dziewczyny jutro idę na paznokcie a nie mam pomysłu. Póki co zastanawiam się nad takimi. Załącznik wstawiam niżej. Zobacz załącznik 1023896
Uwielbiam pazurki w macie! I osobiście też wolę nude ale od czasu do czasu też tak szaleje z kolorami [emoji847]
 
reklama
Ja lubię mieć to "coś" na rekach[emoji23]

A co do ścian w 3D to wysokie ceny ale jak widzę jak to pieknie wygląda to zdecydowałam że też będę miała coś takiego w swoim mieszkaniu.
Wydaje mi się ok jest w granicach także myślę że dramatu nie ma. Lekarz wszystko wyjaśni Mi się też taka ściana marzyła ale później zliczyłam koszta i wyszka mi cena z kosmosu [emoji51]Uwielbiam pazurki w macie! I osobiście też wolę nude ale od czasu do czasu też tak szaleje z kolorami [emoji847]
 
Dziewczyny siedzę pod gabinetem i będę kolejna 3majcie kciuki bo mnie się żołądek skręca [emoji26]
Trzymam kcouki
[emoji110][emoji110]
Zobacz na te piękne [emoji7]
Screenshot_20190918_205014_com.instagram.android.jpeg
 
reklama
Do góry