reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Hej laseczki zmęczę wszystkim udanego spokojnego dnia[emoji255][emoji255][emoji255]
Ja dziś znów w drodze do wrocka tak jak tydzień temu do lekarza z m na wizyte.

Boże jak się cieszę dziś ostatni dzień pracy i urlop wyjeżdżamy dziś w nocy żeby nie jechać jutro w upale bo ma grzac.
Nie będę się odzywała kilka dni gdyż jedziemy w plener bez prądu i słabym zasięgiem ( takie miejsca są jeszcze w Polsce [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28])

Na urlop jadę razem z clo i tabletkami przeciwbólowymi bo mam dostać @ więc po zakończonym urlopie na monitoring i zobaczymy czy coś sie zadziało :)

Odpoczywajcie! Wszak wiadomo, ze najwiecej dzieci robi się wtedy kiedy rodzice skupiają się na wyjeździe i relaksie :D
 
reklama
Witajcie dziewczyny :-)

Rose trzymam kciuki żeby to jednak piękna fasolka a nie wredna @ przyszła.

Mayerd91 kocham miejsca odcięte od takich rarytasow, czasami odrzucić technologie jest super. I działaj tam w tych pięknych okolicznościach i wracaj z fasolcia :-)

Ja dziś będę 1 dzień bez primolutu i zaczynamy obserwacje oby @ przyszła szybko :-)
 
Witajcie dziewczyny :-)

Rose trzymam kciuki żeby to jednak piękna fasolka a nie wredna @ przyszła.

Mayerd91 kocham miejsca odcięte od takich rarytasow, czasami odrzucić technologie jest super. I działaj tam w tych pięknych okolicznościach i wracaj z fasolcia :-)

Ja dziś będę 1 dzień bez primolutu i zaczynamy obserwacje oby @ przyszła szybko :-)

Życzę Ci szczerze, żeby @ przyszła szybko. I szczerze mówiąc sobie tez, jeśli to nie jest fasolka[emoji848]
Trzeci raz w życiu mi się tak długo okres spóźnia. Z pierwszych dwóch sytuacji mam dwie córki[emoji28]
 
Zobaczymy, demotywuje mnie myśl, ze jednak robiłam testy. Fakt, ze popołudniu, ale... wiadomo, boje się rozczarowania
Testy niby nie zawsze pokazują [emoji6] póki nie ma @ jest nadzieja
Hej laseczki zmęczę wszystkim udanego spokojnego dnia[emoji255][emoji255][emoji255]
Ja dziś znów w drodze do wrocka tak jak tydzień temu do lekarza z m na wizyte.

Boże jak się cieszę dziś ostatni dzień pracy i urlop wyjeżdżamy dziś w nocy żeby nie jechać jutro w upale bo ma grzac.
Nie będę się odzywała kilka dni gdyż jedziemy w plener bez prądu i słabym zasięgiem ( takie miejsca są jeszcze w Polsce [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28][emoji28])

Na urlop jadę razem z clo i tabletkami przeciwbólowymi bo mam dostać @ więc po zakończonym urlopie na monitoring i zobaczymy czy coś sie zadziało :)
Ojj ale Ci zazdroszczę takiego wyjazdu. Też bym chętnie wyjechała gdzieś się odciąć od codzienności [emoji16]
Udanego urlopu, odpoczywaj i korzystaj wolnego [emoji6]
 
Testy niby nie zawsze pokazują [emoji6] póki nie ma @ jest nadzieja
Ojj ale Ci zazdroszczę takiego wyjazdu. Też bym chętnie wyjechała gdzieś się odciąć od codzienności [emoji16]
Udanego urlopu, odpoczywaj i korzystaj wolnego [emoji6]

Boje się strasznie rozczarowania, staram się nie nakręcać, ale wiadomo jak to jest...
Dlatego dzisiaj skupiam się na przygotowaniach do sesji, nie myśle o @ i jutro wszystkiego się dowiem
 
Moje też wszystkie białe jak śnieg, poza jednym który faktycznie wyglądał jak pozytywny. Może i coś tam było ale znów się nie utrzymało... dzisiaj z rana różowe plamienie. Pewnie się rozkręci. Chyba przez te upały nas wszystkie tak poprzestawialo. :) W przyszły piątek do lekarza, biorę skierowania na wszystkie badania i zobaczymy co tam będzie;)
Zobaczymy, demotywuje mnie myśl, ze jednak robiłam testy. Fakt, ze popołudniu, ale... wiadomo, boje się rozczarowania
 
Nie wiem czemu ale ja bym uważała bo jak któraś pisala dupek i luteina ma różne zalecenia i jeśli weźmiesz w złym terminie to za trzymasz owu i nic z tego. Dlatego u mnie odbyło się to tak że przez dwa cykle chodziłam na monitoring wynaczylismy dokładnie kiedy mam owu i dwa dni później zaczęłam jeść luteine przez 10 dni odstawialam na 3 dni przez terminem @ i wtedy ma przyjść @,jak nie przyszła i test pokazał dwie kreski dr powiedziała żeby zacząć brać znowu luteine i większy dawkę 2x bo właśnie wtedy zaczyna się inne zastosowanie czyli podtrzymanie ciąży
A dlaczego kazał odstawić te 9-10 dni przed @ ? Bo skoro może pomóc w utrzymaniu to myślałam że najlepiej brać przez cały cykl.Tak na receptę. A z dawkami to dokładnie nie wiem. Jak będę w domu to zobaczę ile kazał brać. Ale pewnie to będzie zależało od sytuacji.
 
U mnie dziś 28dc, według wcześniejszych @ powinnam dostac dziś ale ostatnie 3-4 miesiące miałam 2 dwa w tą dwa dni w tą więc daję sobie na spokojnie jeszcze te dwa dni czyli do tego 17.06 na spokojnie (ha ha tak tak na spokojnie) poczekam. Wczoraj zrobiłam test ale wieczorem i dupa blada tzn test blady :D zobaczymy co wyjdzie
 
reklama
Nie wiem czemu ale ja bym uważała bo jak któraś pisala dupek i luteina ma różne zalecenia i jeśli weźmiesz w złym terminie to za trzymasz owu i nic z tego. Dlatego u mnie odbyło się to tak że przez dwa cykle chodziłam na monitoring wynaczylismy dokładnie kiedy mam owu i dwa dni później zaczęłam jeść luteine przez 10 dni odstawialam na 3 dni przez terminem @ i wtedy ma przyjść @,jak nie przyszła i test pokazał dwie kreski dr powiedziała żeby zacząć brać znowu luteine i większy dawkę 2x bo właśnie wtedy zaczyna się inne zastosowanie czyli podtrzymanie ciąży
Ohh i teraz nie wiem... Mi gin powiedział tylko "Przestać brać od 26.06 do 3.07." A 4 ma przyjść @. Więc osobiście zrozumiałam że tylko w tych dniach przestać brać...

A następna wizytę mam pod koniec lipca i nie mam jak dopytać
 
Do góry