reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Ja miałam mamografie boli w Ch.. uj serio ryczalam przy badaniu. Bo wykryli mi guzka ale okazało się że to gruczoł mleczny czy jakoś tak.

Ważne, że okazało się, że to nic groźnego. Nie wyobrażam sobie ile strachu się najadlas :o


Łapie się na tym że na placu zabaw ustawiam dzieciaki chyba serio brakuje mi pracy, [emoji23][emoji87][emoji86]

Haha no to faktycznie brakuje Ci pracy :D ale jak sobie na placu z dziećmi poradzisz, to może humor będziesz miała lepszy, zawsze to jakaś namiastka [emoji14]


Ja też ten rocznik chociaż mata w liceum mi się podobała. Moja pani mi mówiła że jestem jakaś dziwna bo proste zadania z maty to są dla mnie trudne a te bardzo trudne łatew :-D ach uwielbiałam rozpisywać te działania na 4 strony.
Na studia nie poszłam bo kurde nie wiedziałam co chce robić. Teraz bym wybrała weterynarie.

Chyba jeszcze nic straconego ze studiami? W jakim wieku jesteś?


@RoseGold ja szczerze (wiem wstyd) nigdy nie miałam usg piersi, a powinnam ale to chyba że stresu bo w mojej rodzinie było dużo różnych nowotworów. Ja wiem ze to nieodpowiedzialne co robię i może wy mnie zmobilizujecie i pójdę ale serio przeraża mnie to że mogę coś usłyszeć, tak mi trudno bo byłam cały czas przy Mamie kiedy nowotwór ja zabierał.

@Lilka2304 ja akurat z matmy czuje się great ale doskonale Ci rozumiem gdyż kupę lat udzielalam korepetycji i wiem że dużo ludzi ma braki i to naprawdę od samych podstaw, i dużo w tym winy nauczycieli bez pasji i zrozumienia. Moim zdaniem deklaracje powinnaś złożyć jeśli do maja zmienisz zdanie to nie musisz iść na maturę, ale jeśli jej nie zlizysz to już wgl stracisz szansę. Daj sobie czas złóż papiery i jeszcze kilka mscy będzie przed Tobą na decyzję. Pamiętaj że zawsze jeśli pójdziesz a nie zaluczysz to kolejne 5 lat możesz podchodzić do poprawki z matmy. Znam też wielu ludzi którzy poszło na matmę tylko dlatego żeby nie mieć nieważne reszty a uważali się za matematyczne glomby pyk i mieli próg minimalny i poszło. Z życia wiem też że szkole warto mieć, ale przede wszystkim trzeba być pracowitym, znam wielu ludzi którzy nie mają mega wykształcenia z różnych powodów ale doszli do dużych rzeczy ciężka praca. Naprawdę przemysł to dobrze ale deklaracje złóż, to Cie ostatecznie do niczego nie zmusza a otwiera drzwi do matury jeśli się zdecydujesz. Wybacz że tyle naprodukowalam.

@paola425 ja planuje pomidoroweczke na jutro [emoji16] moja lodówka ost też była tylko światło hihi.

@RoseGold kojarzę alte akcje a czemu pytasz?

Ja pierwsze usg miałam rok temu, w sumie w 2017 (30 albo 31 grudnia), bo coś sobie wymacalam (okazało się, że to zbity tluszcz). Czyli miałam 26,5 roku. Za to ja mam takie długie zęby do cytologii :/ mam 28 lat i robiłam ja może 4-5 razy w życiu tylko. Co roku obiecuje sobie, że się poprawie.

A pytałam o Lenkę, bo to mojej młodszej córki ukochana przyjaciółka z przedszkola :D
 
reklama
A tak jeszcze dodam na koniec. Mialyscie kiedyś usg piersi chwile przed okresem? Ku*wa jaki ból[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] never more[emoji85]

Nie mow mi nic [emoji23] ja mam 19.9 a 20 mam okres dostać , mam nadzieje ze przyjdzie wcześniej i nie będą tkliwe bo już raz miałam przed okresem i o matko
 
RoseGold mam 31 lat

Ja zaczęłam studia w wieku 26 lat, więc tez najmłodsza nie byłam :D brat mojej koleżanki tez ma 31 lat i też planuje zacząć teraz drugi kierunek, wiec wiesz, wszystko możliwe :D


@Lilka2304 bardzo się ciesze [emoji16] to dobra decyzja.

@RoseGold ooo to nawet nie pomyslalam to super [emoji16]
Co do cytologii ja robię ładnie co rok. Więc chyba trzeba challenge acceptet Ty cuto ja usg [emoji23][emoji23]

@MamaM123 ja też msm 31 [emoji16]

Hahhaa no to musimy się wzajemnie mobilizować :D ja mam mieć wynik cytologii jakoś za półtora miesiąca, pewnie chwile przed będę trzęsła gatkami[emoji23][emoji23] straszna panikara jestem.
A na wizycie lekarz na pewno bada Ci piersi?


Nie mow mi nic [emoji23] ja mam 19.9 a 20 mam okres dostać , mam nadzieje ze przyjdzie wcześniej i nie będą tkliwe bo już raz miałam przed okresem i o matko

Ajjjj, no szczerze trzymam kciuki, żeby @ przyszła wcześniej [emoji14]
 
@RoseGold tak ale nie na każdej "normalnie" chodze dwa razy w roku raz badanie, usg i cytologia, raz badanie usg i recepta, to zazwyczaj wtedy bada, teraz jak chodzę średnio co mać lub czasami częściej ( jak będzie monitoring to wgl często będzie) to nie na każdej wizycie. Ale usg, to mi się kojarzy jakbyśmy już czegoś szukali tak jak mammografia i to mnie mrozi, niewiem jak to wytłumaczyć.
 
Ja też ten rocznik chociaż mata w liceum mi się podobała. Moja pani mi mówiła że jestem jakaś dziwna bo proste zadania z maty to są dla mnie trudne a te bardzo trudne łatew :-D ach uwielbiałam rozpisywać te działania na 4 strony.
Na studia nie poszłam bo kurde nie wiedziałam co chce robić. Teraz bym wybrała weterynarie.


Ja miałam to samo bo jestem po technikum hodowli koni mam kurs powodzenia i chciałam iść na weterynarie ale nie było zaocznej. To poszłam na socjologia że specjalizacja problemy społeczne, po licencjackie stwierdziłam że to nie to i zrobiłam magistra z resocjalizacji [emoji86][emoji87][emoji23] pracowałam w domu dziecka potem w sądzie na karnym ale czegoś mi brakowało. Więc poszłam na podyplomowe z wczesnoszkolnej i przedszkolnej [emoji23] no i teraz chce logopedie.

Taki misz masz mojego życia [emoji23]
 
reklama
Do góry