reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

reklama
I co zrobiłaś jak mialas zastoj
Szczerze powiem że może to zabrzmi głupio, możecie mnie shejtowac ale ja się wtedy brzydzilam dotknąć swoich cyckow to było najgorsze, ale zmuszalam się do tego a przede wszystkim pomógł laktator. Na maksa przykladalam i ciągnęła ile wlezie ( częściej niż zwykle - żeby "niedogromadzal" się nowy pokarm a odrazu schodzil) i jak wreszcie że tak powiem "oczyscily" się całe to była ulga i grudki z dnia na dzień robiły się mniejsze i znikły. To trwało ok 2-3 dni ale już po 1szym dniu czułam różnice. Używałam taki ręczny laktator z canpolu on teraz chyba po 30zl jest.
 
Dziewczyny, ja na jakiś czas znikam, może czasem wpadnę ale raczej rzadziej niż częściej. Bawcie się dobrze, staraczkom życzę szybkich ciąż, pamiętajcie że brzuch po mnie jest wciąż dostępny;)
Szkoda ale skoro obiecujesz że co jakiś czas wpadniesz to trzymam za słowo [emoji106] myślę że tu cały rzadek do Twojego brzuszka czeka ze mną na czele [emoji16]
 
Witam sie i ja. Noc srednia. Dzis przychodzi polozna. W nocy mialam dreszcze. Oblozylam cycki kapusta stluklam liscie tluczkiem. I wypilam szalwie. Jest ciut lepiej zobaczyny jak noc
 
Witam sie i ja. Noc srednia. Dzis przychodzi polozna. W nocy mialam dreszcze. Oblozylam cycki kapusta stluklam liscie tluczkiem. I wypilam szalwie. Jest ciut lepiej zobaczyny jak noc
Marta trzymam kciuki, daj znać po wizycie położnej, laktoator to najlepsza sprawa, dla ciebie na pozbycie się zastojów, a dla małej możesz na początek do butelki dawać swoje mleczko.
 
Daj znać po wizycie co powiedział lekarz.. A jak będzie kazał powtórzyć to spróbuj z tą glukozą smakową [emoji6]Nie myśl teraz o tym co było tylko o tym co przed Wami [emoji8] fajnie, że Oli tak fajnie do niej podchodzi, będzie super starszym bratem [emoji4]A może nie zaleje [emoji16] a jak zaleje to wtedy będziemy mówić, że nowe szanse. Póki co trzymam kciuki [emoji8]
Nie muszę powtarzać. Mam za to lekką hipoglikemie reaktywną i mam uważać na ten mój Cukier żeby nie był za niski i postarać się jeść trochę więcej węglowodanów złożonych i swoje samopoczucie.
Z małą wszystko okej waży już ponad kilogram
Witam sie i ja. Noc srednia. Dzis przychodzi polozna. W nocy mialam dreszcze. Oblozylam cycki kapusta stluklam liscie tluczkiem. I wypilam szalwie. Jest ciut lepiej zobaczyny jak noc
Ja słyszałam że laktatorem ściągać tylko do uczucia ulgi bo jak ściągniesz do zera to cycki dostają sygnał żeby produkować jeszcze więcej mleka bo dziecko się nie najada i robi się błędne koło.
I ciepłe i zimne okłady, zimne po karmieniu/ laktatorze a ciepłe przed.
A jak będziesz nawet karmić mm to dalej będziesz świetną mamą.
Wiem że hafija.pl ma kilka przydatnych artukulow NT. Karmienia, zastojow, zapalen i innych, jest doradca laktacyjnym chyba najbardziej znanym w Polsce.
 
Byla polozna super wszystko wytlumaczyla. Malej odpadl kikut od pepuszka. Z mala wszystko ok przybiera na wadze.

Jesli chodzi o moje cycki to po pierwsze mam wklesle sutki i dlatego mega boli bo sa poranione. Mam troche twarde ale juz tak nie bola. Mam pic szalwie 2 lub 3 razy dziennie zachamuje laktacje. I liscie kapusty. Najpoerw cieply prysznic by odblokowac kanaliki potem zimny oklad. Mówi ze wroca do siebie. Powiedziała noc na sile.

Mam z mala wychodzic na 20 minut ale na gondole folie przeciwdeszczowa. Nie dzwigac nie przemeczac sie.
 
reklama
Byla polozna super wszystko wytlumaczyla. Malej odpadl kikut od pepuszka. Z mala wszystko ok przybiera na wadze.

Jesli chodzi o moje cycki to po pierwsze mam wklesle sutki i dlatego mega boli bo sa poranione. Mam troche twarde ale juz tak nie bola. Mam pic szalwie 2 lub 3 razy dziennie zachamuje laktacje. I liscie kapusty. Najpoerw cieply prysznic by odblokowac kanaliki potem zimny oklad. Mówi ze wroca do siebie. Powiedziała noc na sile.

Mam z mala wychodzic na 20 minut ale na gondole folie przeciwdeszczowa. Nie dzwigac nie przemeczac sie.
Super, że mała przybiera! A z pępuszkiem to szybciutko odpadł, u nas to trwało dłużej.
Będzie wszystko dobrze!
A ja jak urodziłam w styczniu, to ubierałam młodego jak na dwór i otwierałam okno. Bo 17 lat temu do dwóch tygodni nie pozwolili wychodzić na dwór...
 
Do góry