reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Różowy śluz przed miesiączka pomocy

gajdowa

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Kwiecień 2020
Postów
78
Miasto
Warszawa
Hej dziewczyny.
W tym cyklu brałam pregnyl 2x 5000 , ponieważ się staramy.
Planowo za tydzień w piątek mam dostać okres , dodam że mam zawsze regularne co 28 dni.
Dzisiaj jest 22 dzień cyklu A ja zauważyłam na papierze co któreś sikanie śluz lekko leciutko różowy, nie jest to dużo ale jest.
Co to może być?
Proszę poradzcie.
 
reklama
Rozwiązanie
Dzięki za słowa otuchy .
W poniedziałek najblizszy idę na usunięcie polipa ,zrobił mi się ma 1 cm.
Ale chyba po takim zabiegu z cyklu nici w sensie starań? Jak to jest czy orientujesz się może? Czy można normalnie wspolzyc zaraz po zabiegu?
Niestety nie. Pewnie dowiesz się wszystkiego przy zabiegu. Naszyjnik listę pytań, żebyś o niczym nie zapomniała
reklama
Sama nie wiem nigdy takiego nie miałam.
Miałam nadzieję że to jednak zagniezdzenie ale już mam spore obawy.[emoji3061]
W głębi duszy też mam nadzieję że te 3-4 plamki krwi u mnie w 28dc to było implantacja choć od 5dc robię testy owu i do dzisiaj są negatywne ledwo widoczne kreski testowe a większość testów nawet testowej kreski nie mają[emoji85]
 
W głębi duszy też mam nadzieję że te 3-4 plamki krwi u mnie w 28dc to było implantacja choć od 5dc robię testy owu i do dzisiaj są negatywne ledwo widoczne kreski testowe a większość testów nawet testowej kreski nie mają[emoji85]
Oj no właśnie dobrze że mamy ciągle tą nadzieję.
Ale już czasem ręce opadają.
I często się zastanawiam dlaczego innym tak łatwo wychodzi A innym ciągle pod górkę.😠
 
Hej hej .
No i niestety nie było to zagniezdzenie 😪😪😪😪
Dostałam okres kilka dni wcześniej jak nie ja.
3 cykl z monitoringiem i owitrele,pregnylem nie wyszedł.😪😪
Teraz 20.07 idę na hiperskopie czy jakoś tak 🙂 mam usunięcie polipa który w tym cyklu się pojawił i ogólnie zetknięcie na macice.
Ehh już siły mi opadają. ☹☹
 
Hej hej .
No i niestety nie było to zagniezdzenie 😪😪😪😪
Dostałam okres kilka dni wcześniej jak nie ja.
3 cykl z monitoringiem i owitrele,pregnylem nie wyszedł.😪😪
Teraz 20.07 idę na hiperskopie czy jakoś tak 🙂 mam usunięcie polipa który w tym cyklu się pojawił i ogólnie zetknięcie na macice.
Ehh już siły mi opadają. ☹☹
Kochana wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
Trzymaj się 😘
 
Kochana wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.
Trzymaj się 😘
Dzięki za słowa otuchy .
W poniedziałek najblizszy idę na usunięcie polipa ,zrobił mi się ma 1 cm.
Ale chyba po takim zabiegu z cyklu nici w sensie starań? Jak to jest czy orientujesz się może? Czy można normalnie wspolzyc zaraz po zabiegu?
 
reklama
Dzięki za słowa otuchy .
W poniedziałek najblizszy idę na usunięcie polipa ,zrobił mi się ma 1 cm.
Ale chyba po takim zabiegu z cyklu nici w sensie starań? Jak to jest czy orientujesz się może? Czy można normalnie wspolzyc zaraz po zabiegu?
Niestety nie. Pewnie dowiesz się wszystkiego przy zabiegu. Naszyjnik listę pytań, żebyś o niczym nie zapomniała
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry