reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***Rozpakowane listopadóweczki 2008***

halo halo w końcu urodziłam, 22 listopada przyszedł na swiat o g. 18.20 nasz mały Fabianek
ważył 3700g i dł. 60cm, jest śliczny
 
reklama
Gratuluję wszystkim Mamusiom! :-)
Małgorzatka urodziła się przez cc 20 listopada o 10.55 - miała 56cm wzrostu i ważyła 3850g :-) Jest piękna, włochata i pyskata ;-) Uczymy się siebie i na pewno już niedługo uda mi się Ją przekonać, że cycanie po 3 minuty to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej ;-)
Pozdrawiamy!
 
Gratuluję wszystkim mamusiom :-)

Esia 20 listopad to super data! Wiem to dobrze bo sama się urodziłam w tym dniu :tak::-D Wszystkiego pomyślnego dla córeczki :-)

A dla uzupełnienia, Maja urodziła się 07.10.2008r o godzinie 8:00 przez cc w 36tc waga 2660g, 52 cm wzrostu

Antilko czekamy na Twoją Anie :-)
 
Filwinka urodziła dziś o godzinie 01:50 (04.12.2008r), Antek na 55 cm i 3400 kg. Jak ochłonę to zdjęcie dodam. Jak Ewa wróci to się szerzej wypowie.

Marcin - Tata malucha
 
Filwinko
kwiat7qbys5.gif


Filwinko
z okazji urodzin dużego pierworodnego

najserdeczniejsze życzenia, dużo miłości,
i samych szczęśliwych chwil z Synkiem!

Odezwij się gdy wrócicie na naszym wątku radomskim .Czekamy na was. Trzymajcie się cieplutko . :*
 
reklama
Filwinka ma jutro wyjść z Antkiem ze szpitala, wczoraj miał 2 szczepionki, i kto płakał? mama ! ;-)))))) Zdjęcia malucha z mamą są i jak się jutro pojawią to pewnie zamieszczą kilka na tym forum.


pozdrawiam all - tata Antka
 
Do góry