reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rozpakowane marcóweczki

Agnness

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Szkoda dzieciaczka :( ja za każdym razem jak coś mu się dzieje strasznie to przeżywam :( mieliśmy niedawno odparzenia na szyjce ale już prawie zagojone. Pomógł linomag plus sudocrem
Ja na wszelkie odparzenia sypie puder z babydream albo mąkę ziemniaczana. Mam wrażenie, że wtedy szybciej się goi niż po jakichkolwiek maściach m
U nas też kp i mam wrażenie, że nie robię nic innego tylko karmie. Szczególnie że od 3 dni je co godzinę.. Ale za to jak zaśnie ok 23 to śpi do 8/10 z dwoma pobudkami na jedzenie

reklama

kipotka

Zaangażowana w BB
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
Ja na wszelkie odparzenia sypie puder z babydream albo mąkę ziemniaczana. Mam wrażenie, że wtedy szybciej się goi niż po jakichkolwiek maściach m
U nas też kp i mam wrażenie, że nie robię nic innego tylko karmie. Szczególnie że od 3 dni je co godzinę.. Ale za to jak zaśnie ok 23 to śpi do 8/10 z dwoma pobudkami na jedzenie
No to wszystkie mamy podobnie :) jeszcze parę miesięcy i zacznie się rozszerzanie diety, a wtedy nasze cyce trochę odpoczną ;) kiedy zamierzacie rozszerzać dietę? Po skończeniu 6 mies czy szybciej?

Agnness

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
No to wszystkie mamy podobnie :) jeszcze parę miesięcy i zacznie się rozszerzanie diety, a wtedy nasze cyce trochę odpoczną ;) kiedy zamierzacie rozszerzać dietę? Po skończeniu 6 mies czy szybciej?
Ja chciłam po 6, ale patrząc ile teraz je to zacznę troche szybciej. No chyba, ze mu się zmieni i znowu będzie jadł tak jak kiedyś :D
Z drugiej strony na plus rozszerzania przemawia to, że będę go mogła na spokojnie wszędzie nakarmić. Bo nie wszędzie jest taka możliwość, a nie lubię karmic przy innych.

jarana13

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja bym chciała po 6 miesiącu ale zobaczymy jak to będzie. To jedzenie co trochę jest niestety uciążliwe troszkę. Ale tłumaczę sobie, że już nigdy nie będzie taki malutki jak teraz więc warto wytrwać. Kiedyś pewnie zatęsknie za tymi chwilami.
Powtarzam sobie do wielokrotnie kiedy budzi się nad ranem kolejny raz.🥱🤦‍♀️

kipotka

Zaangażowana w BB
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
Ja bym chciała po 6 miesiącu ale zobaczymy jak to będzie. To jedzenie co trochę jest niestety uciążliwe troszkę. Ale tłumaczę sobie, że już nigdy nie będzie taki malutki jak teraz więc warto wytrwać. Kiedyś pewnie zatęsknie za tymi chwilami.
Powtarzam sobie do wielokrotnie kiedy budzi się nad ranem kolejny raz.🥱🤦‍♀️
Też tak myślę i już widzę, że jest większy i trochę mi szkoda, że już nie będzie za chwilę malutki i taki związany ze mną. Kiedyś będzie się złościł i pyskował heh a ja sobie zatrzymam zdjęcia i będę wspominać jego małą buźkę przy cycusiu. Ehh wzruszyłam się :)

jarana13

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Też tak myślę i już widzę, że jest większy i trochę mi szkoda, że już nie będzie za chwilę malutki i taki związany ze mną. Kiedyś będzie się złościł i pyskował heh a ja sobie zatrzymam zdjęcia i będę wspominać jego małą buźkę przy cycusiu. Ehh wzruszyłam się :)
Czuje to samo. Czasami lubię popatrzeć jak sobie śpi wtulony we mnie i sobie myślę, że muszę przytulać i całować póki mogę. Bo za parę lat mi może powie "mamo weź się, chłopaki się nie całują".

annika1801

zainteresowana
Miasto
Lębork,pomorskie
Rozwiązania
0
Szkoda dzieciaczka :( ja za każdym razem jak coś mu się dzieje strasznie to przeżywam :( mieliśmy niedawno odparzenia na szyjce ale już prawie zagojone. Pomógł linomag plus sudocrem
Nam ani linomag ani sudocrem nie pomagają.Dopi
Czuje to samo. Czasami lubię popatrzeć jak sobie śpi wtulony we mnie i sobie myślę, że muszę przytulać i całować póki mogę. Bo za parę lat mi może powie "mamo weź się, chłopaki się nie całują".
Najwspanialsze to te uśmiechy z cycem w buzi. Ja u dwójki starszych dzieci rozszerzyła juz po 4 miesiącu nadal karmiac cyckiem jeszcze długo czas,więc teraz tez tak zrobie. Powoli roboe zapas kaszel i słoiczków na początek.Potem nedzie juz moje zjadał aczkolwiek okaże soe jak tam z jego alergią

annika1801

zainteresowana
Miasto
Lębork,pomorskie
Rozwiązania
0
My wreszcie po chrzcie....Mały najgłośniejszy w całym kościele. Zakupiliśmy też lekką spacerówkę,bo kręgosłup mi siada od ciągłego znoszenia i wnoszenia małego z wózkiem. Dziś powinna przyjść to wypróbujemy

reklama

kipotka

Zaangażowana w BB
Miasto
Piaseczno
Rozwiązania
0
Hej hej. Jesteście już po drugich szczepieniach? Jak Wasze Maluchy to zniosły? Ja się naczytałam i nasłuchałam o szkodliwości tych szczepionek skojarzonych i z chęcią bym się z tego wycofała i przeszła na refundowane ale pewnie nie można.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Monisia-1980 Marcóweczki już rozpakowane Archiwum marzec 2013 45
A "Rozpakowane" z szyjkowego tematu ;) Rozpakowane mamusie 2019 3819
Wioleta93 Rozpakowane mamusie Dzieci urodzone w maju 2016 0
Bar Bra Rozpakowane mamusie 2016 :) Dzieci urodzone w marcu 2016 23
kreatorka Rozpakowane grudniowe mamusie 2015 (lista bez komentarzy) Dzieci urodzone w grudniu 2015 2
Cyntia85 Rozpakowane mamusie Dzieci urodzone w październiku 2014 30
emily_emu Rozpakowane Lipcówki Dzieci urodzone w lipcu 2014 764
Verita Rozpakowane lutoweczki Dzieci urodzone w lutym 2014 1
vinga89 Rozpakowane Styczniówki i ich małe skarby :) - bez komentarzy Dzieci urodzone w styczniu 2014 6
citrus * * * rozpakowane majówki * * * Dzieci urodzone w maju 2013 49
Vivienne Rozpakowane mamy :) Dzieci urodzone w grudniu 2012 15
kruszki rozpakowane sierpniowki 2012 i ich pociechy (watek bez komentarza) Dzieci urodzone w sierpniu 2012 4
pandorka Rozpakowane kwietniowe mamy :-D Dzieci urodzone w kwietniu 2011 28
*Sonia* ROZPAKOWANE LUTOWE MAMY - wątek bez komentarzy :) Dzieci urodzone w lutym 2011 2
Sowinka Rozpakowane Śnieżynko-Lodóweczki:o) Dzieci urodzone w lutym 2010 19
iwon3004 Rozpakowane Mamusie i ich Maluszki dzieci urodzone w lipcu'09 9
sheeppy Rozpakowane majówki - narodziny dzieci Dzieci urodzone w maju 2009 1
K ***Rozpakowane listopadóweczki 2008*** Dzieci urodzone w listopadzie 2008 70
Agunia1401 Marcóweczki 2020 Marcóweczki 2020 0
PannaMyszka Marcóweczki w kuchni, czyli co dziś na talerzu.... Dzieci urodzone w marcu 2016 30
natka90 Marcóweczki u lekarza (wizyty, badania, usg) Dzieci urodzone w marcu 2016 116
joanna walisiewicz Marcóweczki :) Poznań 0
Angel. Marcóweczki w UK i IRL- prowadzenie ciąży i nasze życie na obczyźnie Dzieci urodzone w marcu 2012 723
anula_mm marcóweczki w kuchni :) Dzieci urodzone w marcu 2012 256
agapa Marcóweczki 2011 Dzieci urodzone w marcu 2011 33560
candy6 Opowieści z porodówki - Marcóweczki 2010 - bez komentarzy. Marcowe archiwum 42
ccaroline85 Wiadomości z porodówki - Marcóweczki 2010 Marcowe archiwum 226
rybka_24 Słodkie marcóweczki - cukrzyca ciężarnych Marcowe archiwum 111
mamma80 Marcóweczki 2008 - wątek główny Dzieci urodzone w marcu 2008 18639
malaga Marcóweczki rosną ;) Dzieci urodzone w marcu 2007 1037